2733
2739
عنوان

مخصوص اونایی که تنهان و یا دوستی ندارن همتون بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 7187 بازدید | 1164 پست
😅😅😅😅😅کار خوبی میکنی

میخوام چند روزی بریم خونشون کمرم پاره میشه مثل کوزت باید کار کنم😂😂😂😂

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا هیچیییی😂😂😂😂

چه تفاهمی

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔
2731
😂😂😂😂😂😂دست تنهایی؟

اله😭😭😭😭😭جاری هام زرنگن نمیان

2738
سلام خانوما من استرس گرفتم  شما خواستگار خوب دارید تو این شرایط؟من دلهره گرفتم دوس دارم ازدواج ...

خب نامزدی برای آشنایی دیگ

چند جلسه بیان ببنید به هم میخورید یا ن

ها دلبر عشق و عاشقیه دا ها دلبر شه یار مازرونیه دا 
من صب قرمه سبزی گذاشتم اومدم سرکار ولی یادم نیست زیرشو کم کردم یا زیاد موند😂🤦🏻‍♀️

خسته نباشی😂😂😂😂😂

ههههه الهی

مادر شوهرم از اونا زرنگ تره تایک ماه الوچه لواشک قرقورت کشته کشک بلغور شیر  روغن زرد میزاره بنده خدا

😢😢😢😢حواست ب کروناا باشه😂

ما ک حواسمون هست

مردم حواسشون نیست

همش میگیم ک فقط بچه هایی ک واکسن دارن و خانومای باردار واس مراقبتا بیان

سالمندا نیان 

باز این سالمندا میان😑

برام از ته دلتون دعا کنین ک مشکلم حل بشه
2706