2726
عنوان

چرا من زشتم چرااااا خدا چرااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 125 پست
نه حواسم هست عزیزم شما هم با یه متخصص تغذیه مشورت کن مطمعن باش پشیمون نمیشیااا..قشنگ برنامه میده به ...

آره باید همین کارو کنم چون هزار راه رفتنمو نشد.باور میکنی تنها آرزوم تو زندگی اینکه لاغر شم.شمام دعا کنید برام

آره باید همین کارو کنم چون هزار راه رفتنمو نشد.باور میکنی تنها آرزوم تو زندگی اینکه لاغر شم.شمام دعا ...

انشالله میشی..مگ لاغر کردن چقد سخته اخه دوست خوبم..باز خوبه ارزوی شما دست یافتنیه..

من چی بگم ک دیه بلند تر نمیشم..اما بخدا حاضر بودم از شما چاق تر هم بودم ولی قدمم بلند بود

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیافم جوری نیست با عمل درست بشه کل صورتم لک داره ن یکی دوتا ها کلللیییی یعنی کل صورتم رو لک برداشته ...

اینهمه کرم هشت چرا اثر نمیکنه آخه.دقیق مث دختر خاله منی.اینکه نشد ایراد یه کرم خوب بگیر بزن پوشش بده.لاغریتم که باید بگم خوشبحالت فقط

بریدم خدا بریدم چرا منو آفریدی تا کی باید حسرت بخورم افسرده شدم از جمع فراری.یکی خوشگل خوشگل یکی زشت زشت آخه چراااا چراااا چراااااااا مامان چرا منو بدنیا آوردی ی دختر 18 ساله ک با این قیافش مطمعنا تا اخر عمر تنهاست هیچکسم دوسش نداره چرا آفریدیم خب ک حسرت بقیه رو بخورم؟

2728

عزیزم اصلا آدم زشت وجود نداره ببین همه ما مخلوق خداییم و همه زیبایی فقط هرکسی یه تعریفی داره از زیبایی یکی چشم مشکی رو زیبا میدونه یکی چشم رنگی، یکی موی فر یکی موی لخت، شما زشت نیستی بدون شک

بریدم خدا بریدم چرا منو آفریدی تا کی باید حسرت بخورم افسرده شدم از جمع فراری.یکی خوشگل خوشگل یکی زشت ...

وای چرا انقد ناامیدی بخدا یکی از دوستای من انقد صورتش لک و جوش داشت به صورتش رسید الان از صورت منم بهتر شده.خب یه دکتر پوست برو

فکت ک با عمل درست میشه 

پوستتم با کرم پودر 

لاغریتم ک خوبه 

ب نظرم هیچ دختری زشت نیس فقط بلد نیس چجوری ارایش کنه 😐

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐
قیافم جوری نیست با عمل درست بشه کل صورتم لک داره ن یکی دوتا ها کلللیییی یعنی کل صورتم رو لک برداشته ...

اینا ک غصه نداره.فکتو میشه عمل کرد.دوست منم فکش جلو بود رف بینی و فکشو عمل کرد خیلی فرق کرد.میمونه پوستت ک اونم ی دکتر خوب بری حله .تموم شدورف

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

برو جای لک هات رو بسوزون

من خواهرم اون هفته رف همه لک های رو سوزوندش الان ماههه

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2706