2733
2734

سلام من حدود سه سال داروی افسردگی خوردم و دچار تنبلی تخمدان شدم ولی کیست ندارم و پریودم نامنظمه پرولاکتینم یکم بالاست و توی سونوگرافی قطر اندومترمو یکم ضخیم نشون داد و دکترم گف نیازی ب سونوی دوباره نیس حدود ۱ و نیم ساله دارم دارو میخوردم الان ب تازگی عقد کردم و عروسیم نزدیکه میترسم چجوری تو خونه پیش شوهرم بعدا دارو بخورم؟؟دکترم گف تنبلی تخمدان ی چیزیه ک تا اخر عمر با ادمه😞😞😞😞میشه تجربیاتتونو بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست گفته منم ۱۰ ساله دارم.منم تو عقد یواشکی دارو میخوردم.همونجوری هم باردار شدم.ولی بعد از زایمان ل ...

آخه من قبلا خوب بود پریودم.تنبلی نداشتم اما بعد از دارو های افسردگی تخمدانم برای همیشه تنبل شده.شوهرمم خیلی بچه دوست داره چیکارکنم یعنی هیچ درمانی نیس؟

2728
راست گفته منم ۱۰ ساله دارم.منم تو عقد یواشکی دارو میخوردم.همونجوری هم باردار شدم.ولی بعد از زایمان ل ...

با تبلی تخمدان تونستی راحت باردار بشی؟منم تنبلی تخمدان دارم.۲۴سالمه رفتم دکتر گفتم میخام بارداربشم قرص لتروزول داد.منم استفاده کردم این ماه

خداجونم مواظب مسافر کوچولوی ما هم باش خودت حافظو یاورش باش به منم کمک کن مواظبش باشم و خوب بزرگش کنم همون طور که تو میخایی😘🤩
آخه من قبلا خوب بود پریودم.تنبلی نداشتم اما بعد از دارو های افسردگی تخمدانم برای همیشه تنبل شده.شوهر ...

درمان قطعی نداره.میتونی داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده کنی تا باردار بشی

الان چه داروهایی مصرف میکنی؟

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
درمان قطعی نداره.میتونی داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده کنی تا باردار بشی الان چه داروهایی مصرف می ...

بیشتر قرص و امپول پروژسترون و قرص کابولین....امپول واسه زمان هایی هست ک خیلی عقب انداختم.

2738
دکترم گف باردار شدنت مشکل نداره ولی باید دارو بخوری

این تنبلی تخمدان چه کوفتیه همه دارن.منم دارم😢۱۸ماهه ازدواج کردم بچه میخام

خداجونم مواظب مسافر کوچولوی ما هم باش خودت حافظو یاورش باش به منم کمک کن مواظبش باشم و خوب بزرگش کنم همون طور که تو میخایی😘🤩
این تنبلی تخمدان چه کوفتیه همه دارن.منم دارم😢۱۸ماهه ازدواج کردم بچه میخام

من قبل از عقد از دکترم پرسیدم اگه مشکلم حاده صبرکنم خوب بشم بعد ازدواج کنم ولی گفت برو ازدواج کن تازه واست خوبه...گفت نترس مشکل بزرگی نیس و مثل بقیه دخترا برو ازدواج کن.حالا ک عقد کردم موندم توش ک چجوری بعد از عروسی هی عقب بندازم و واسه شوهرم بهونه بیارم خدا اون دکتر اعصابی ک اون داروها رو بهم داد لعنت کنه...همون موقع ازش پرسیدم عوارض داره یا ن گف ن

با تبلی تخمدان تونستی راحت باردار بشی؟منم تنبلی تخمدان دارم.۲۴سالمه رفتم دکتر گفتم میخام بارداربشم ق ...

راستش دفعه اول فقط با ۱۰ تا کلومیفن باردار شدم.ولی الان ۳ ساله که تو اقدامم برا دومی همه جور قرص و دارویی هم استفاده کردم ولی انگار خدا نمیخواد

بیشتر قرص و امپول پروژسترون و قرص کابولین....امپول واسه زمان هایی هست ک خیلی عقب انداختم.

قرص اووبوست و پودر اینکفولیک هم استفاده کن اینا هم کمک میکنه به بهبود بیماری

راستش دفعه اول فقط با ۱۰ تا کلومیفن باردار شدم.ولی الان ۳ ساله که تو اقدامم برا دومی همه جور قرص و د ...

کاش منم بعد از عروسی باردار بشم ک حداقل حرف نازایی رو سرم نباشه.دکترم گف میخای بعد از عروسی جلوگیری کنی؟گفتم من غلط بکنم...فقط ی بچه سالم میخام

قرص اووبوست و پودر اینکفولیک هم استفاده کن اینا هم کمک میکنه به بهبود بیماری

مرسی عزیزم ولی خیلی عصبی و مضطربم اینا هم واسم سمه.تو خونمون استرس و ناراحتی زیاد هست

من قبل از عقد از دکترم پرسیدم اگه مشکلم حاده صبرکنم خوب بشم بعد ازدواج کنم ولی گفت برو ازدواج کن تاز ...

تحت نظر دکتر باش.من قبلا اونطوری نبودم تازه نامنظم شدم.۴۰روز به ۴۰روز پریود میشدم این دفه ۱ماه نشوم روز۵۵رفتم دکتر پروژسترون داد.راستی بعد از زدن آمپول پروژسترون چند روز بعدش پری میشی؟

2706