1662
1605
عنوان

بگيم بخنديم خوش باشيم💃🏼💃🏼nazaniiiin

21919 بازدید | 2184 پست

سلام

خيلي وقت بود دور هم نبوديم...

خواستم تاپيك بزنم چندساعتي باهم خوش باشيم

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

"لطفا توو تاپيك من حرفي از كرونا نزنين"

"كسايي ك به هر دليلي با من مشكل دارن كامنت نذارن ممنونم از فهمتون"

بچه ها منشنتون ميكنم فقط اگه كسيو يادم رفت نذاره به حساب بي معرفتي😘😘

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

سلاااام

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر)  کراش(عشق و علاقه ای که طرف مقابل ازش خبر نداره)🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                                                   نامردا کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن                                  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
بچه هالطفاواسه تایپک که نوشتم دلتنگ کسی باشی ک نیس گزارش بزنید اشنادارم توسایت بزنیدخواهش😭

باشه الان میزنم برات

گاهـی هیچکـس را نداشتـه باشـی بهتـر است...                                                                                   بـاور کن بعضیـها تنـها ترت میکننـد...  

عحب دلبر و جیگری😂😂😂😜😜

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر)  کراش(عشق و علاقه ای که طرف مقابل ازش خبر نداره)🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                                                   نامردا کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن                                  

دقیقا ی وقتی تاپیک بزن ک کسی نباشه

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                 به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
1668
سلاااام

سلااام خوشگلم

ميخواستم منشنت كنم 

خووبي؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

سلام نازی جون چطوری💋

از دست بعــضیا دلخورم😑             Sözler hakikat değildir  ağizdan çikan seslerdir .hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiaç vardir بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍                             اهای اونیکی  بهم میگی بی جنبه اگه جزئیات  زندگی زناشویی رو نمیگم بی جنبه ام ،اره بی جنبه هستم همون بهتر  ک گورتو گم کردی            همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            این امضای  اختصاصی من است               😍 من یک دختر ترکم😍    یک دهه ۸۰ایم😎
  دقیقا ی وقتی تاپیک بزن ک کسی نباشه

پري و شايسته و ملوي و سارا گفتن ساعت ١١ تاپيك بزن😐🙄

سلااام خوشگلم ميخواستم منشنت كنم  خووبي؟

قربونت برم

خوبم خداروشکر

خودت چطوری عشقم؟

بانو-ملکه@

دنیاهستم **بگوخب***اخلاقم گنده  به خودم مربوطه  غرورم از حد گذشته به خودم مربوطه تمام زندگیم خودخواهانه ست زندگی خودمه از عده ای متنفر شدم به خودم مربوطه دوس دارم تنها باشم حس خودمه دوباره عاشق شدم دله خودمه نگاهم به نگاه اون دوخته ست چشمای خودمه از روابطه فامیلیه الکی خوشم نمیاد سلیقه ی خودمه صدای خنده هام از حد عادی بلندتره خوش حالی خودمه با یه تلنگری به هق هق میفتم درد خودمه عده ای را به فراموشی سپردم حافظه ی خودمه دلم میخواد این جوری باشم مجبورم به تحمل من نیستید راحتم بذارید  زندگیه خودمه شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیرشخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره که تو کی باشی       
چشمانت کـــــــــــرونا بود و من قم بی دفاع

😂😂😂😂دلم برات يذره شده بود ميدونسي؟

1645