2726
عنوان

چهار قول خواندن روی اب چگونه نشان میدهد ک ما طلسم شده ایم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15042 بازدید | 549 پست
متوسط یعنی اگر نشد هم ضرر نکردید

تو رو خدا جواب منم بدین خیلی گرفتارم. 1 این ماه حامله ام؟ 

دو عایا طلسمم کرده دوباره. چکار کنم باز شه

مادرشوهرم قبلا دعا گرفته و تو کار سحر وجادو

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
تشویقش کنید قرآن زیاد بخونه اینطوری بیمه میشه آیندش هم خوب میشه شک نکنید

ببخشین میشه راجب منم ی چیزایی بگین ....هر چ میدونید و حدس میزنید...

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون ترس تو دلتون میندازه همون لینک رو بخونن و انجام بدن انشالله مشکل حل میشه

جوابمو بدین خواهش😭

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2728

😳😳😳😳😳😳😳

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خواهش میکنم هر موقع موردی بود تعارف نکنید و بپرسید با کمال میل جواب میدم🌷🌷🌷

ببخشید من یه سوال داشتم بهم گفتن جن عاشق داری!

چی کار کنم حالا؟

یکیم اینکه احساس می کنم بختم رو بستن!

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
سلام، عذر میخوام اما میشه به من درمورد زایمانم بگین منو خیلی از زایمان میترسونن، آیا زایمان راحتی دا ...

مطلبی رو که آقای استیو جابزز گفتن رو درباره تاثیر قرآن و...حتما انجامش بدین،من با وجود اینکه زایمان اولی بودم،از زمان شروع درد زایمان تا یغل کردن بچه ام کلا ۲.۵ساعت شد،وقتی بغل کردم بچه رو باورم نمیشد اینهمه درد زایمان که میگن همین بود...منتظر بدتر بودم اما واقعا آسون گذشت

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
راستش حس خوبی نسبت به ایشون ندارم شرمنده

سلام.

پاسخ گوییهاتون تامل برانگیز بود،من یه سوالی ازتون دارم.

اگه میتونین راهنماییم کنین،

من از بچگیم همیشه بخاطر چهره ام مسخره شدم،درحدی که تمامی ارزشها تو زندگیم شد چهره،هرکی زیبا بود به نظرم خوشبخت بود و بالعکس.

ازدواجم که کردم شوهرم یه چهره ی معمولی داشت و همیشه پدرشوهر مادرشوهرم مسخره ی چهره ی همسرم میکردن  برعکس یه عالمه تعریف و تمجید از برادرشوهرم.

برادرشوهرم الان مسکو درس میخونه،سوای اینکه چقدر متلک میپرونه که ما ایرانیم و اون پیشرفته اس و روسیه زندگی میکنه،دنبال زن هستن براش،اما من حس خیییلی بدی دارم،دقیقا اسم هردختری رو میبرن از ته دل احساس تنفر پیدا میکنم از اون دختر...

ترس دارم همینطور که همسرمو برادرش رو مقایسه میکردن،چهره ی من و جاریمم مقایسه کنن و مسخره ام کنن.ترس دارم بعدا شاید بچه دار بشیم و باز چهره ها مقایسه بشن.من آدمی خجالتی ام و ترس دارم که جاریم شیرین زبون باشه و من از چشم پدرشوهرم بیفتم.

عقده دارم،چون از بچگی طرد شدم.چون الان مسخره میشیم.

شدیدا از برادرشوهرم متنفرم؛بااینکه نامزدی نداره هنوز از زن آینده اش هم متنفرم چون ترس از مقایسه و تمسخر دارم.

یعنی من آدم بدسرشتی هستم؟چکار باید بکنم؟عاقبت این کارمون چی میشه؟

میتونه روزی برسه درصلح و صفا کنار هم باشیم؟

مرسی عزیزم واسم دعا کن که زایمان راحتی داشته باشم 🌹

زایمان که اوج سختیش یه روزه...دعا میکنم نوزاد آرومی داشته باشی تا مثل دختر من،پدرت رو در نیاره😏😩😂

تشویقش کنید قرآن زیاد بخونه اینطوری بیمه میشه آیندش هم خوب میشه شک نکنید

خواهشا میشه جواب منم بدین

به اونی که دوسش دارم میرسم؟آبا با هم خوشبخت میشیم؟حستون راجع بهش چیه؟

این لینک رو به دستشون برسونید: https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3896899&sl ...

سلام ببخشید خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایید یه آقایی رو خیلییی دوست دارم گرفتار عشق یک طرفه  شدم  باید فراموشش کنم تا بتونم به زندگیم تمرکز کنم و برای ارتقا خودم تلاش کنم راهکاری دارید؟ اون اقا هم خبر نداره و نباید هم خبر داشته باشه

2706