2733
2734
عنوان

نظر در مورد ناخن

375 بازدید | 15 پست

خانما من قبلا فقط تو کار لاک زدن بودم به ناخنام نهایت رنگ لاکم عوض می کردم کاشت و این چیزا انجام ندادم الان چندتا سوال دارم ازتون مسخرم نکنید راهنمایی کنید به عقاید کسیم توهین نمیکنم که کسایی که کاشت میکنن ال و بل هستن اصلا به من مربوط نیس پس بحث به حاشیه نکشیم. 

1.اینکه کاشت بی رنگ طرح ناخنم داریم؟ یعنی حالت ناخن بدون لاک باشه 

2. فرق ژلیش با کاشت چیه؟ 

3.اینکه این عکس کاشته یا ژلیش

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی کاشت کنی لاک نزنی. اما رنگ بیسش هلوییه. 

من ۴ ساله کاشتم، گاهی لاک میزنم گاهی نه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

کاشت هلویی تقریبا همرنگ ناخنه

ژلیش مثل لاکه ک میاد رو ناخن طبیعی یا مصنوعی ولی مقاوم تر از لاک معمولیه

اینم عکسه هم کاشته ولی خیلی طبیعی کار کرده

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
کاشت هلویی همون کاشت بی رنگه که همرنگ ناهونای خودته

هزینه کاشت چقدره؟ واینکه ناخن کاشتم مثل ناخن خودمون شکنندس و لاکش زود کنده میشه؟ 

2738

ژلیش ی ژل هست روی ناخن خودت میزنن

ولی برای کاشت تیپ میذارن برات بعد روش ژل میزنن

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

من ناخن بلند و تیز دوست ندارم نهایت در حد عکسی که فرستادم میخام به نظرتون کدوم انجام بدم؟ 

ژلیش ی ژل هست روی ناخن خودت میزنن ولی برای کاشت تیپ میذارن برات بعد روش ژل میزنن

هر چند روز باید برای ژلیش و کاشت بری؟ یه ماه میمونه

هزینه کاشت چقدره؟ واینکه ناخن کاشتم مثل ناخن خودمون شکنندس و لاکش زود کنده میشه؟ 

من لمینت کردم ۱۵۰

فکر کنم کاشت ۱۳۰ اینطورا باشه

خیلی محکم تر از ناهونای خودته، مگه اینکه بدجور به جایی گیر کنه و بشکنه

من لمینت کردم ۱۵۰ فکر کنم کاشت ۱۳۰ اینطورا باشه خیلی محکم تر از ناهونای خودته، مگه اینکه بدجور به ...

لمینت چیه؟ هر ماه باید انجام بدی 

2706