2726

دوستان چندین بار پیش چندین فرد مختلف رفتم حتی شده از دو شهر مختلف.از همینا که درباره زندگی و راز های پنهانت میگن 

همه ازمن میترسن .اخری گفت شوهرت سالمه مشکل خودتی تو موکل داری .گفتم یعنی چی گفت یعنی همه این آشوب های زندگیت بخاطر درون توه نه شوهرت .یکیشون هم که ترسید و گفت برو بیرون .هنگ کردم .چیزهای دقیق و درستی گفتن .

نمیدونم اطلاعی دارین یا نه که این جن و اینا چجوریه

من وقتی ۷ ساله بودم منو بردن زیر تاس .یه مراسم احضار جن برای پیدا کردن چیزی .طلا گم شده بود و منو بردن .پیداش هم کردم .

سالهاست ذهنم درگیره.موقع حمام موقع لباس عوض کردن حتی موقع نزدیکی احساس گناه میکنم انگار یکی داره نگاهم میکنه شرم میکنم .

اولین باری هم که برای این مشکل به کسی مراجعه کردم ازم ترسید .گفت قران بخون پاشو برو بیرون .فقط قران بخون .

چیزی میدونین؟

هر چیزی ...😔

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب قرآن بخون آرامش ویدا کنی

امتحان کردم موقع خوندنش حس بدی دارم حتی سردرد .مدتی حتی قران صوتی گوش دادم .یه جور حس گناه ترس .نمیتونم توصیفش کنم

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

من یک سوال مهم دارم.چطوره که ر مال ها و دع ا نویس ها نسخه میدن برای بقیه اما زندگی خودشون چنگی به دل نمی زنه و ۸ شون گرو ۹ شونه؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عمه منم اینجور بود همزاد داره رفت پیش دعا نویس تا نشست تابلو رو دیوار ا۴تاد شکست  ی تیکه ا ...

بحدی تعجب کرد ازمن و چشاش گشاد شد که خودم ترسیدم لکنت پیداکرده بود گفت برو ب ب بیرون .

امتحان کردم موقع خوندنش حس بدی دارم حتی سردرد .مدتی حتی قران صوتی گوش دادم .یه جور حس گناه ترس .نمیت ...

وای منم قرآن میخونم سردرد میگیرم خیلی دوس دارم به دلم بشینه اما... کلا زیاد قرآن بخونم وسواس میگیرتم

بحدی تعجب کرد ازمن و چشاش گشاد شد که خودم ترسیدم لکنت پیداکرده بود گفت برو ب ب بیرون .

چجوری طلارو پیدا کردی؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
من یک سوال مهم دارم.چطوره که ر مال ها و دع ا نویس ها نسخه میدن برای بقیه اما زندگی خودشون چنگی به دل ...

نه کی گفته؟

من دعانویس میشناسم شاسی بلند سوار میشد 

این همه که از جیب مردم میزنن انتظار داری فقیر باشن؟؟ اگرم اونطور باشه خودشونو دارن مفلس و بدبخت نشون میدن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706