2737
2734
عنوان

مامانم حیلی بیخیاله............

304 بازدید | 19 پست

اصن درست کردن شام براش معنایی نداره

الان من از گرسنگی دارم میمیرم نمیدونم چی درست کنم بخورم

از بس تخم مرغ خوردم حالم دیگه بهم میخوره ازش

هیچ چیزیم مث ناگت و چیزای اینجوری نیست که درست کنم بخورم

عصبی شدم از این وضع

آرزو به دلم موند یبار مث خونه های مردم دور هم بشینیم شام یا ناهار بخوریم همیشه هرکی تنهایی میخوره و هیچ خبری از با هم بودن نیست

متاسفم برای خودم و این وضعیتی که دارم😔😔😔😔

خانوادم تو همه موارد بیخیالن... چند ماه دیگه عروسیمه اصن انگار نه انگار حتی یه تکه جهیزیه نخریدن برام با اینکه وسایل سنگین رو خود نامزدم میخره برای بقیه چیزا اصن اقدامی نمیکنن

واقعا دیگه این بیخیالیشون خستم کرده خدایا 

شما بگید چیکار کنم

از اینکه زندگیم مث بقیه نیست خستم

میخوام فقط زودتر ازدواج کنم برم از این خونه تا حداقل یه زندگی با روال طبیعی داشته باشم نه اینجوری بیخیال نسبت به همه چی

کاش یکی باشه درکم کنه که چقدر خستم😔😔

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از ۱۵ سالگی خودم ناهار و شام پختم تو خونه

بعدم سه ساعت میز میچینم و همه چیو اماده میکنم کاسه و بشقاب پرت میکنه طرفم

همین الان سه ساعت پای گاز بودم سر میز یه کلمه گفتم اینقدر اخبار نگاه نکنین حالمون بد شد همش عزا گرفتین مامانم یه بشقاب چینی و چند تا جیغ مهمونم کرد😒

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738

چرا شما نمیپزی خانوده دور هم بخورن؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
خودت غذا بپز واسه شام

اخه نمیدونم چی بپزم حتی سیب زمینی هم نیست که سرخ کنم مرغ هم تموم کردیم میگم ک کلا بیخیالن

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛
2706