2737
2739
عنوان

بیاید ی تخفیف شگفت انگیز صد درصدی

110 بازدید | 17 پست

ی سایت اینترنتی  به مناسبت تولد پنج سالگیش یه بازی گذاشته که با بازی کردنش میتونید جایزه برنده بشید

من شخصا ۹۵ درصد تخفیف برنده شدم و خریدمم انجام دادم 

سی و خورده ای خرید کردم فقط ۹ تومن هزینه ارسال دادم🤪

میخواید لینک بدم؟؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من تو سبد خریدم انتخاب کرد کلا شد 34تومن تخفیف 95درصدی دارم تا سقف۳۵تومن  ینی نیازی نیست پول ...

منم ۹۵ درصد داشتم

نه تومن پول پست باید بدی،فک کنم هزار و هشتصد هم خریدت

میشه ده و هشتصد

ببخشید من خیلی سوال میپرسم حالا که تخفیف گرفتم یه پنجاه یه ۳۵ درصد ویک۱۵ درصد حالا چطوری خرید کنم

من دانشجو دندانپزشکی هستم و بچه های کوچیک رو خیلی دوست دارم دوست دارم زود تر این چهار سال تموم شه تا کارم رو زود تر شروع کنم
ببخشید من خیلی سوال میپرسم حالا که تخفیف گرفتم یه پنجاه یه ۳۵ درصد ویک۱۵ درصد حالا چطوری خرید کنم

بنظرم برنامشو دانلود کن برو هرچی میخای انتتخاب کن بعد کدی که واست اومده رو وارد کن

بنظرم برنامشو دانلود کن برو هرچی میخای انتتخاب کن بعد کدی که واست اومده رو وارد کن

ممنون ببخشید زیاد سوال کردم

من دانشجو دندانپزشکی هستم و بچه های کوچیک رو خیلی دوست دارم دوست دارم زود تر این چهار سال تموم شه تا کارم رو زود تر شروع کنم
2706