2726
عنوان

مدارسو تعطيل كردن مردم رفتن شمال😕😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 35 پست

خواهرمن ازوقتی مدارس تعطیل شده کلا بابچه هاش توبازارن 😑😑😑😑😑میگم خوب نمیمیری امسال بچه هات لباس نداشته باشن بمیربمون خونه میگه نه 

من که کلا بیرون نمیرم میترسم

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تازه تو گیلانم خیلی این مریضی زیاد شده

رتبه دوم تو كشور تازه بيشترم ميشه😔

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

الان ریئس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میگفت دائم میگن مدارس را تعطیل کنید

خب تعطیل میکنیم ک توی خونه بشینید ولی میبینیم ک مردم دست در دست بچه هاشون توی خیابان و بازار دارن میگردن.و ترافیکه و شلوغی کوچه بازار هم کم نشده

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
ملت همیشه در صحنه ینی همین دیجه

عه تو قطع دسترسی شده بودی کی اومدی   

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
اخه یه عده از مردم بیشعورن..چرا  نسئولین احمق نباید مسدود کنن شهرهای شمالیرو

اين مردم دلشون به حال خودشونو زن وبچه شون نميسوزه 

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
عه تو قطع دسترسی شده بودی کی اومدی    

وااااای مگه میشناسیییییییییی منو؟؟؟  مخ نی نی یارو انقد خوردم گفت کاربریتو ازاد میکنم ولی دیگ تو پی وی ب من پیام نده  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
الان ریئس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میگفت دائم میگن مدارس را تعطیل کنید خب تعطیل میکنیم ک توی خونه ...

راست ميگن ديگه بعد ميگن چرا قمو تعطيل نكردن 

2706