2058
2079

واقعا فاز اونايي ك بلند شدن تو اين هوا رفتن شمال چيه تازه احتمال سيل هم دادن😕😐😐😐😐

بعد ميگن دولت كاري نميكنه واسه كرونا

مردم ما خودشون اينقد فرهنگ ندارن ك بفكر خودشونو بقيه باشن 

واقعا بايد متأسف بود

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073
2050
تارة بعصی ها دست بچه ها شونو میگیرن میبرن خرید عید 🙄😢

اون زياد مهم نيس خب خريده نهايتا دو ساعته

ولي مسافرت اونم تو شرايط و شرايط بد آب و هوايي واقعا عجيبه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2051

خواهرمن ازوقتی مدارس تعطیل شده کلا بابچه هاش توبازارن 😑😑😑😑😑میگم خوب نمیمیری امسال بچه هات لباس نداشته باشن بمیربمون خونه میگه نه 

من که کلا بیرون نمیرم میترسم

خدامیشه به منم بچه بدی 😢خدایاخیلی دوست دارم 😢نوکرتم خدا😢خداببخش اگه بدم😢نازایی امتحان سختیه برامن😢خدا بخدا من آدم این امتحان سخت نیستم 😢نگیراین امتحانو ازمن 😢5سال نازایی برامن زیاده😢خداقول میدم همیشه شاکرنعمت هات باشم 😢اصلابچه ندادی بازم شکرگذارم واسه بچه ای که ندادی ولی میخوای بدی😢چقدروجودم آغوش گرمت روکم داره خدا😢فقط میگم شرمنده اگه بدم شرمنده😢😢😢😢😢😢

يه دليل كه تعطيل نميكنن همينه

وزن شروع ٨٣.٢٠٠وزن هدف ٦٤(من بر بلنداي موفقيت خواهم ايستاد)عضو گروه زرد 💪🏼صعود به گروه نارنجي💪🏼صعود به گروه آبيخداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون