2726

اسم پیج رو فعلا نمی‌گم چون مطمئن نیستم پولمو پس نده. پیجش رو دو ساله دارم ازش خرید نکرده بودم ولی دو ساله فالو کردم.  یه مانتو خوشم اومد حراج بود. پنجشنبه موجودی گرفتم که رنگ کرم سفیدشو دارید؟ گفت آره. سفارش دادم و پول ریختم. شنبه صبح بهم زنگ زدن که اون رنگ تموم شده گلبهی قرمزش مونده، گفتم پس عکسشو بفرستید ببینم چیه. عکس فرستاد دیدم گلبهی سفیده، گفتم این که گلبهی سفیده گفتید گلبهی قرمز. دوباره یه عکس فرستاد یاسی قرمز. منم از رنگ یاسی و بنفش بیزارم. گفتم نمی‌خوام. گفت کارای جدید گذاشتم تو پیج ببین. نگاه کردم خوشم نیومد. گفتم شماره کارت می‌دم پولمو پس بدین. گفت باشه. شنبه گفت فردا می‌فرستم. یکشنبه شد گفت ۱۲ شب به بعد  می‌فرستم. امروز صبح بیدار شدم دیدم نریخته. گفتم پس چی شد؟ چندین بار انلاین شده ولی پیاممو سین نکرده. 😒

کلا خیلی سابقه خرید نتی دارم امشبم یه لباس سفارش دادم اولین باره همیچین چیزی پیش اومده.

چی کار کنم؟

من چند تا پیج پر بازدید دارم اگه پولمو نده ابروشو می‌برم. 

الان اسکرین می‌ذارم. صبر کنید عکس پیجشو سیاه کنم. 

کاربر تعلیق شده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن. 😡😡😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که دیروز لباس بارداری خریدم راضیم فرستادن حالتو درک‌میکنم اون فاصله که بفرستن داشتم سکته می ...

لباس بارداری دوس دارم میشه عکسش بزاری

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩
2706