2726
عنوان

زنان علیه زنان نباشیم 5

289 بازدید | 29 پست

دوستان من دیشب قول دادم درمورد تربیت فرزند چندتا کتاب بذاریم که متاسفانه امروز چندتا انتشارات مشهور رفتم داشتند ضدعفونی میکردند و من این قضیه رو با معرفی فعلا چند کتاب در تاپیک قبلیم انجام دادم که به مرور زمان هم زیادتر میشه

و امشب 

دوستان لطفا سعی نکنید هرجوری که زندگی میکنید به بقیه القا کنید که اره زندگی من درسته و تو اشتباه میکنی اینکه تو بچه نداری من بچه دارم یا تو یکی داری من دوتا دارم و بالعکس درسته 

زندگی ها متفاوته

لطفا درمورد خودتون دروغ نگید خودتون رو دوست داشته باشید واینو یادتون باشه دروغ ها آشکار میشند 

پس راستگویی بهترینه

از داشتن عیب نترسید عیب خانوادگی و... 

همه عیب دارند

به خودتون برسید و برای خودتون زندگی کنید 

به جای غیبت و... کتاب بخونید بازی کنید ورزش کنید

قرار نیست همه مثل شما باشند اینو یادتون باشه اکر روری ازدواج کردید یا هرکاری اگر کسی اون کارو انجام نداد به معنای کمتر بودن نیست شاید کاری که شما انجام دادید برای اون اولویتش کمتره پس لطفا فرد رو با الفاظ نامناسب اذیت نکنید

ما فقط درمورد این مباحث امشب حرف میزنیم

کاربر قدیمی :) علت ترکیدن زدن حرف حق

خوشم اومد.حرف بزنیم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بیاید ب اخرین پستم پاسخ بدین مرسی ی دنیا با اجازه استارتر محترم

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجا کافیه خلاف یه عده نظر بدی

ریپلای پشت ریپلای

فایده نداره دوستم

خانه از پای بست ویران است...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خوشم اومد.حرف بزنیم

اگر تجربه ای داری بگو مثلا من خودم تو خونواده کسی رو داشتم که تا دخترهاش ازدواج کرد به من شروع کرد تیکه انداختن درحالی که از نظر سنی بامن متفاوت بودن و من نمیخوام فعلا ازدواج کنم و خب این فردو گذاشتم کنار 

اینجا کافیه خلاف یه عده نظر بدی ریپلای پشت ریپلای فایده نداره دوستم خانه از پای بست ویران است...

میدونم کابری قبلی به خاطر همین چیزها تعلیق شد ولی خب بازهم ادامه میدم عزیزم

میدونم کابری قبلی به خاطر همین چیزها تعلیق شد ولی خب بازهم ادامه میدم عزیزم

میفهمم...

موفق باشی🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اگر تجربه ای داری بگو مثلا من خودم تو خونواده کسی رو داشتم که تا دخترهاش ازدواج کرد به من شروع کرد ت ...

ن کسی تابه حال به من چیزی نگفته یعنی  از حرف مردم ناراحت نمیشم بیشتراز خودم ناراحت میشم باورت میشه؟

توقعم از خودم بالاست کمال گرام و اعتماد به نفسمم کمه

بازم روش کار کردم اما خودمو لایق یه سری چیزا نمیدونم البته اینم ثابت نیستا در طول روز خیلی متغییره

ولی در کل کتاب مناسبی برای پیشرفت شخصی اگر میدونی معرفی کن بهم

خودم نیمه تاریک وجودو خریدم هنوز اولاشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ن کسی تابه حال به من چیزی نگفته یعنی  از حرف مردم ناراحت نمیشم بیشتراز خودم ناراحت میشم باورت م ...

کاملا متوجه میشم چی میگی

درمورد معرفی کتاب من نمیدونم چه کتاب هایی روت تاثیر میذاره مثلا کاملا متد روان شناسی داشته باشه یا داستانی باشه که روان شناسی داشته باشه و اینکه سریال ک فیلم رو هم وقتشو داری که امتحان کنی؟

کاملا متوجه میشم چی میگی درمورد معرفی کتاب من نمیدونم چه کتاب هایی روت تاثیر میذاره مثلا کاملا متد ...

همرو بگو  

سریالم دوست دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همرو بگو     سریالم دوست دارم

ببین من درمورد اعتماد به نفس بهت توصیه میکنم مقاله های به روز انگلیسی بخونی یک ترجمه ساده گوگلی هم بکنی عالیه از گوگل اسکولار سرچ کن  و بهت توصیه میکنم از تمرین های ذهن آگاهی استفاده کنی که بهش تو انگلیسی میگند mindfulness خیلی چیز جالبیه اگر دوست داری یکم یوگا هم تمرین کن تو خونه بگردی تو اینترنت یک عالمه کلیپ درموردش هست که واقعا تاثیر میذاره اما اگر واقعا کتاب روانشناسی دوست داری گه ترجمه باشه کتاب اعتماذ به نفس باربارا دی آنجلس عالیه یک سری به سایت جیحون و انتشاراتش هم بزن ببین من خودم با خوندن کتاب میشل اوباما خیلی حالم خوب شد

سریال هم یک سریال بهت بگم که اولاش شاید درگیز داستان بشی ولی به مرور زمان درمورد اعتماد به نفس و کودکی و روند شکل گیری یک چیزهایی متوجه میشی اسم سریال this is usهستش 

ببین من درمورد اعتماد به نفس بهت توصیه میکنم مقاله های به روز انگلیسی بخونی یک ترجمه ساده گوگلی هم ب ...

وای دختر تو چقدر خفنی  

چشم میرم همه اینارو میخونم و میبینم

فقط اینکه انگلیسیم خیلی خوب نیست تاحالا کلاس نرفتم😢

درباره ارادم کتاب میشناسی؟ ارادم خیلی ضعیف شده مثلا امروز رو کلا به بطالت گذروندم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706