2737
2734
عنوان

بچه ها دیگه صبرم تموم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرچه سریعتر یه بهونه بیار بگو‌نمیخوام اینجا زندگی کنم

اگرم نمیتونی رابطتو کم کن مثلا اگه راه پله ای بینتون هست اگه دزتون ورودی دیگه ای داره جلو در راه پله کمد بذار که از این راه رابطه ای نداشته باشید 

مث کلفتا رفتار نکن 

شیک ترین لباساتو بپوش برو اونجا مث یه مهمون باهاشون رفتار کن

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  
2738
اشتباه از خودته عزیزم، مدیریت نداری من ده ساله با خانواده ی شوهر و جاری تو یه ساختمونیم نه اونا کا ...

دقیقا منم همینطور اما تو یه ساختمون نیستیم خونمون روبرو همه ولی عین دوتا همسایه 

از همون اول رو ندادم که پررو بشن

رابطه را کم کن و اجازه نده کاری را که دوست نداری ازت بخوان  و مجبورت کنن . طرفم فقط شما نیستی استارتر جان کلی میگم اگر ما دخترای ایرانی قید تاج عروس خوب را میزدیم الان اوضاعمون بهتر بود از اول خوب بودن را این میدونیم یکاری کنیم طرف راضی باشه و به به چه چه کنه تهش خسته میشیم . ی سوال دوستم تا حالا شده بخوای کاری کنی بگن چقدر خوبه عروسمون ولی تو دلت از انجامش راضی نبوده باشی اگر بله پس دیگه نکن

میخوان از همه چیمون سردربیارن. 

ینی کلافم کردن 

غروب سره یه چیزه مسخره داشت هی غرمیزد صداش میومد هی فحش میداد خیلی دلم شکست. دوست دارم قهر کنم برم یه طرفش کنم قضیه رو. ولی آخه با شوهرم مشکلی ندارم

میخوان از همه چیمون سردربیارن.  ینی کلافم کردن  غروب سره یه چیزه مسخره داشت هی غرمیزد صد ...

هیچوقت قهر نکن باید یه جوری رفتار کنی ازت حساب ببرن قهر واسه آدمای ضعیفه 

2706