عنوان

درد و سفتی و تورم سینه

14781 بازدید | 24 پست

قرمز شدن و سنگینی و تورم سینه ، یه هفته قبل از پریودی میتونه نشانه بارداری باشه؟ کسی بوده این تجربه رو داشته باشه یا شنیده باشه؟ لطفا نظر بدین که خیلی کمک میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک‌دوره قبل از پریودیم همین علائم رو داشتم آزمایش خون دادم منفی بود و دکتر گفت بخاطر بهم خوردن تع ...

ممنون از نظرت دوست خوبم. آخه من درد تخمدان هم دارم، بدنم هم حساس شده. نمیشه حتی به دیوار تکیه بدم! تا حالا اینطوری نشده بودم، قرصی هم نخوردم این ماه

2731

من از یه هفته قبل موعدم سینه ام سفت شده بود و به شدت درد میکرد 

بعد فهمیدم علائم بارداری بوده 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من این علایمی ک گفتی و کمر درد جز اولین علایم بارداریم بود😊...ببین اون سیاهی نوک سینه ات ینی اطراف نوک سینه ات جوش های سفید مانندی نزده؟

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
آره گلم ممنون میشم الان روز چند سیکلت هستی و موعدت چه وقته؟ اخه من پریودم منظم نیست و موعد ندارم ن ...

من ۲۷ روزه هست معمولا و امروز بیستم بود. ۳۵ روز! نمیشه بی بی بزنی؟

مرسی، حالا چند روز تا زمان پریود صبر میکنم ببینم چی میشه. فقط این تورم سینه خیلی دردناکه

اره واقعا درده بدیه.منم سینم سنگین شده بود تیر میکشید خداروشکر فقط همون دوره بود و خوب شد

2706