2733
2734
بیا اتوبان رو ببین...مردم دور از جون احمق پاشدن میرن شمال.. من الان دوساعته تو ترافیکم که برم کرج ب ...

امروز یه آقایی که کارمند دانشگاه بود و تعطیل شده بود 

گفت حوصلم سررفته اومدم مسافر کشی 

گفتش که همکارام رفتن کیش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا درسته تعطیل کردن امروز ۸ تا دختربچه پایین ساختمون ما از صبح داشتن خاله بازی میکردن مامان دوتاشو میشناختم ازبس دعوا کردن بچه ها تعطیل بشن چون بچه مون مریض میشه خب تعطیل کردن دیگه خونه بمونید هم خودتون هم بچه هاتون

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2731
از آسمون سنگ می‌بارید ما سرکوچه منتظر سرویس بودیم

ما تو روستاییم بعد زمستونا ساعت شیش صبح ک هوا کاملا تاریک بود با مینی بوس می رفتیم مدرسه‌...دوساعت مثه بید می لرزیدیم و تو حیاط منتظر میشدیم هوا روشن بشه و بقیه بیان...واقعا بد بود😑😢

چهظلمی کردنبه مردم...سیاست چقدر کثیفه

الان که مردم بیشتر دارن به خودشون ظلم میکنن...آقا امسال خرید عید نکنین...آقا یه چند وقت نرین سفر...لطفا تو خونه بمونید قرنطینه رو از خونه شروع کنید...این که دیگه دست خود مردمه...به زور که کسی رو نمیفرستن مسافرت شمال

2738
ولی بعضی مدیرها خیلی لج می کنن نمی دونم چرا اصلن سلامتی بچه ها مهم نیست براشون موقعییت خودشون مهم‌تر ...

چه موقعیتی برا مدیر داره؟؟؟ نفرستین بچه ها رو ...ولی بازار هم نبریدشون...مهمونی هم نبرین

خواهرم دوازدهمه مدیر گفته نرن مدرسه تا نامه بدن کلا هیچکس نره دیگه خودشونم برن خونه بخوابن😑 معلما ...

عزیزم من معلمم جمعه مدرسمون حوزه انتخابات بودیک شنبه ۷ صبح مدرسه بودیم ولی نه از ضد عفونی خبری بود نه امکانات شستشو اون قدر به بچه ها گفتم تو صورت هم حرف نزنید همو بغل نکنید تموم روز نگرانی واسترس داشتیم روز قبل کلی آدم اومدن و معلوم نیست مریض بودن یانه وای بچه ها درکی  از مریضی ندارن فقط خدا رحم کرد بهمون که تعطیل کردن خودم پسرمو نفرستادم ولی منی که تو مدرسه با۳۰۰ تا بچه بودم خداکمک کنه که مشکلی پیش نیاد پس معلما خودشون نمیرن بخوابن نگران بچه هان همونجور که نگران بچه خودشونند

2706