2733
2734
عنوان

الان ۱۵ روزه پریودم

3566 بازدید | 21 پست

چکار کنم؟ یعنی چ مشکلی دارم ؟ تا الان اینطور نشده بودم

نگرانم

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا نرفتی دکتر تا الان ۱۵ روز کم نیستاااا

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738

شاید کیست دارید یا عفونت 

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
لکه بینی داری؟

آره

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
چرا نرفتی دکتر اخه

ببین روز هفتم هشتمم بود پسرم از تب زیاد تشنج کرد دیگه نشده ک برم دکتر 

الانم ک با این اوضاع نمیشه  برم لکه بینیه از روز دهم

بیشتر از اینکه نگران تو باشم نگران شوهرتم😂😂😂

😂😂😂😂

خونریزی کامل؟گلم برو دکتر

ن تا روز ۱۰ خونریزی بعد اون لکه بینی

عزیزم من یبارپریودنشدم رفتم به ماما گفتم اونم قرص نوشت واسه تنظیم پریودم اومدم خوردم چندروزبعدکه تموم شدپریودشدم طولانی بودگفتم شایداثرقرصه هست روز۱۵پریودم دیدم یه تیکه گوشت توی نوارمه(چندشتون نشه)بعدفهمیدم سقط کردم پنج روزبعداونم خونریزی داشتم کلاشد۲۰روز خیلی عذاب وجدان گرفتم چرااون دکترآزمایش ننوشت واسم من نمیفهمیدم تجربه نداشتم

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا
2706