2726

بچه ها تو خونه تنهاس بابام مسافرت تا جمعه نمیاد 

ماهام میترسیم بریم 

خودش زنگ میزنه بیقراری میکنه 

میگه بیاید پوسیدم من😭

تازه عمل کرده هر چی نریم براش بهتره با دکترش مشورت کردیم😭اخه این چه کوفتی بود قسمت ما قمی ها شد 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وضعیت اونجا چجوریه؟؟؟؟ خداییی کسی فوت شده؟

بیشتر از امارهای که وزارت بهداشت اعلام میکنه فوتی داره ولی اعلام نمیکنن

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3961244/تاپــیــک-جـــامع-کـــــــــرونا

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید

عزيزم يکم صبرکنين حالش بهترشه.دوره ي اين ويروس بگذره

بعد انشالله ميرين ديدنش

مامانتم همون قم هستن؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
شهرقم قرنطینه س؟

نه قرنطینه نشده 

ولی کاش میشد حداقل هم برا خودمون خوب بود بیماری فروکش میکرد

هم کل کشور درگیر نمیشد

نذار اصلا مامانت بياد از خونه بيرون

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ینی خیلی خطرناکه؟ همه جا تعطیله یا ن؟

نفهمیدین چجوری گرفتن اولین نفرا؟؟؟

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2706