2733
2734
عنوان

بارداری و دیابت

35 بازدید | 4 پست

بچه ها سلام

من از ۸ سالگی دیابت دارم و الان هفته ۵ بارداریم

کسی این تجربه رو داشته؟

توی این مدت قندتون چطور بود؟

بالا میرفت؟رژیم غذاییتون چجوری بود؟

من خیلی نگرانم 🤦‍♀️🤦‍♀️

منم دیابت دارم عزیزم...

این بارداری واسه منم همیشه نگران کننده ست....

ولی اونطور که من خوندم باید از سه ماه قبل قندات کنترل شده باشه تو بارداری هم اگه قندات رو رنج نرمال باشه مشکلی پیش نمیاد...اما افت قند هم برای خودت هم برای جنین خوب نیست...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

اگه قندت بالا هم بره ممکنه دچار فشار چشمی بشی....

در کل باید بیشتر از قبل قندت رو چک کنی...

آزمایش خون هم به جای هر سه ماه فکر کنم زود به زود تر باید بدی...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گابریک عضو نیستی؟!

2728
گابریک عضو نیستی؟!

نه من دکتر غددم دکتر رجب هستش سه ماه قبل a1c یم خوب بود ۶/۵ بود ولی الان که باردارم بعضی وقتا از ۲۰۰ هم بالاتر میره نگرانم میکنه

تو این رنجایی که میگن بعد غذا زیر ۱۴۰ باشه و اینا یکم بالاتره😞

با اینکه اصلا چیزای عجیب شیرین و نشاسته دار نمیخورم