2733
2739
من همه علایمو ی جا دارم..هم تن تن گشنم میشه هم تهوع دارم گاهی هم استفراغ...معده درد ..خستگی ..میوه ا ...

اخی الهی انشالله نی نیتو به سلامتی به دنیا بیاری میگذرره اینا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کی ویارتون شروع شد؟ من از اولش نداشتم تا الان که ۳ ماهه کل علائمم فقط خستگی و بی حالی  و هر ...

۹هفته نیستی مگه؟تازه دوماهت تموم شده

من از هفته۶تقریبا ضعفم شروع شد و کم کم تهوع و بدحالی

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
2728

طبیعیه گلم بچه بزرگ شده معدت جمع شده اومده بالا فقط سرخ کردنی نوشابه چربی شیرینی مصنوعی  یا نخور یا کم خلاصه بگم سبک و سالم مقوی بخور تا خودت اذیت نشی ایشالا به سلامتی نی نیت بیاد بغلت

طبیعیه گلم بچه بزرگ شده معدت جمع شده اومده بالا فقط سرخ کردنی نوشابه چربی شیرینی مصنوعی  یا نخو ...

دقیقا اینارو امتحان کردم هر موقع غذای سبک خوردم معده ام اذیت نشده 

اخی الهی انشالله نی نیتو به سلامتی به دنیا بیاری میگذرره اینا 

مرسی عزیزم..و همچنین شما🌷🌷

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2738
۹هفته نیستی مگه؟تازه دوماهت تموم شده من از هفته۶تقریبا ضعفم شروع شد و کم کم تهوع و بدحالی

اره عزیزم میرم تو سه ماه دیگه ولی خیلیا هم میگن از ۳ ماه شروع شده تهوع و ویارشون

نه ولی بهداشت میگفت بهتره بوش کنی

بو کردنش درد معده رو خوب میکنه؟ 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706