2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخ من هفته هشتم تموم شده داغ دلمو تازه کردی نمیخورم از ضعف تهوع میگیرم میخورم هم باز حالت تهوع

نه من اشتهام  زیاد شده فقط میان وعده میوه اینا زیاد دوس دارم بخورم غذا کم میخورم تن تن هم گسنه ام میشه

2738
حالت تهوع اینا ندارم خدارو شکر فقط خسته ام  همش بی حالم  البته اگه ویار تهوع از این به بعد ...

من تا ۴ هفته هیچ حالت تهوع نداشتم عالی بود حالم از ۵ هفته بعد هر هفته ک تموم میکردم بدتر میشدم حالم افتضاح داغون میشد الانم حالم افتضاحه معده درد و حالت تهوع دارم

خدا یا همه ب آرزوهای قشنگشونبرسن منو همسرم هم ب ارزوهامون برسون
نه من اشتهام  زیاد شده فقط میان وعده میوه اینا زیاد دوس دارم بخورم غذا کم میخورم تن تن هم گسنه ...

من همه علایمو ی جا دارم..هم تن تن گشنم میشه هم تهوع دارم گاهی هم استفراغ...معده درد ..خستگی ..میوه ام زیاد میخورم

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
دو روز بود کامل خوب بودم فکرکردم تموم شد دیگه اما باز شروع شده

اره منم اینجوریم دو روز کامل قط میشه انگار ن انگار حامله ای بعد دوباره شدید میشه

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
دو روز بود کامل خوب بودم فکرکردم تموم شد دیگه اما باز شروع شده

از کی ویارتون شروع شد؟ من از اولش نداشتم تا الان که ۳ ماهه کل علائمم فقط خستگی و بی حالی  و هر چی میخورم سر دلم جمع میشه  ۲ روزه سر درد هم داشتم تو نت خوندم که علایم هفته ۹ سردردی هس 

2706