2726
عنوان

نیاین رشت لطفا لطفا لطفا لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 67 پست
اسی یادت نره کل در آمد شهرهای شمال از همین توریستایی هست که میان شهرتون پس تو این شرایطم قدر بدونید ...

چرا فکر میکنین ما گداایم یا محتاج پول توریستاییم؟بابا میان بیشتر ضرر میزنن میرن.کمی تفکر لطفا

حالا دوستان از شهرهاي لطفا شما هم دور برنداريد ويروس همه جا هست درسته مردم نبايد بيان ولي به ما كه ت ...

دور برداشتن نیست..ماشالله ۲۴ ساعته میاین شمال اون‌مهم‌نیست زمین خداست..الان یعنی چی یکم فکر نمیکنند؟یعنی چی یکم‌درک و شعور ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردم بی عقلن..مسئولین بیشعور باید راههای شمالو مسدود کنن

برای همین بی لیاقتی اکثریت مردم ک کسی بفکر مانیست، ترو خشک رو باهم میسوزونن

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)
برای همین بی لیاقتی اکثریت مردم ک کسی بفکر مانیست، ترو خشک رو باهم میسوزونن

والا تهرانیا هم فک میکنن ما گداایمو به نون شب واجب محتاج ورود با شکوه اونا به شمالیم و دارن لطف میکنن بهمون بخاطر همینمم میان

واقعا واسه طرز فکرشون متاسفم

2728
دور برداشتن نیست..ماشالله ۲۴ ساعته میاین شمال اون‌مهم‌نیست زمین خداست..الان یعنی چی یکم فکر نمیکنند؟ ...

اولا من نيومدم با اينكه شمال خونه دارم دوما اينكه مردم ايران بعضياشون معني قرنطينه را نميفهمن معني جمع شدن تو جاي شلوغو نميفهمن ولي شما هم ناراحت نشو ايران وضعش داغونه ويروس هم همه جا پخش ميشه الان هم مردم نيان هيچ شهريو قرنطينه نكردن از خيليً راهاي ديگه ميتونه وارد شهرتون بشه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
دور برداشتن نیست..ماشالله ۲۴ ساعته میاین شمال اون‌مهم‌نیست زمین خداست..الان یعنی چی یکم فکر نمیکنند؟ ...

اولا من نيومدم با اينكه اونجا خونه دارم دوما اينكه مردم ايران بعضياشون معني قرنطينه را نميفهمن معني جمع شدن تو جاي شلوغو نميفهمن ولي شما هم ناراحت نشو ايران وضعش داغونه ويروس هم همه جا پخش ميشه الان هم مردم نيان هيچ شهريو قرنطينه نكردن از خيليً راهاي ديگه ميتونه وارد شهرتون بشه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

نمیدونم والا ،بعدم میگیرن هی اه وناله ونفرین میکننن..بعصیا بیچاره ها ناخواسته گرفتن،خدا شفاشون بده...ولی اینایی که رعایت نمیکنن😐😐

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2706