2726

🚨احتمال فراگیری سیل در سراسر لرستان/ ضرورت تخلیه منازل حاشیه رودخانه‌هاهشدار وقوع سیل چند روز است که در استان لرستان دست به دست می‌چرخد؛ پیش بینی شده بیش از 100 میلیمتر باران در زمان کوتاهی بر سر لرستانی‌ها ببارد و این یعنی افزایش ناگهانی و خارج از تحمل دبی رودخانه‌ها، وقوع سیلی دوباره و احتمال به بار آوردن خرابی‌ها در شهرستانهایی همچون کوهدشت، پلدختر، خرم‌آباد و بروجرد.

و خدا هست ....

◾️🔺 سرخطهای توصیه در آستانه سامانه بارشی پیش رو...🔺 استاندار کرمانشاه در نشست ستاد بحران :◾️ فرمانداران در ۴۸ ساعت پیش رو بصورت میدانی بحران احتمالی را مدیریت کنند..🔺 ارتش ، بسیج و سپاه مثل همیشه به یاری  دستگاههای خدمات رسان خواهند آمد و کمک خواهند کرد.. ◾️ هلال احمر در صورت لزوم کمک ها و لوازم امدادی را در اسرع وقت در دسترس مردم قرار دهد..🔺 ورودی و خروجی سدهای استان توسط آب منطقه ای کاملا تحت کنترل و مدیریت باشد ..◾️ مدیران استان در صورت وقوع سیل از تجارب قبلی بخوبی استفاده کنند..🔺 شهرداری های استان بصورت دقیق منازل واقع در حریم رود خانه ها را آگاه کرده و اگر لازم شد با همکاری دیگر دستگاههای مرتبط نسبت به جابجایی اقدام کنند..◾️ پیش بینی ها حاکی از حجم بارش ها به میزان بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلی متر در سطح استان است که به نظر میرسد با اقدامات پیش بینی شده و همکاری مردم در استان دچار مشگل حاد و غیر قابل حل نخواهیم شد.🔺 تاکید پایانی استاندار:همه ی این موارد در حالی توصیه می شود که موکدا به مردم یادآور می شود که نگرانی به خود راه نداده و خدمتگزاران خود را برای اجرای اقدامات یاری داده و مطمئن باشند که مثل گذشته با تمام توان در کنارشان خواهیم بود.🌐 

و خدا هست ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از صبح تا حالا منتظر بارونم ولی نمیاد

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
من خرم آبادم😕

کشکینه هر خوشالت و خوفاش نه و سل.آو ها بورمو😂

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706