2733
2734
عنوان

بهترین سایت کاریابی تهران چیه؟؟؟

6765 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها چند وقته که دنبال کار میگردم به خاطر مشکلات مالی شوهرم، کجا میتونم زودتر کار مورد علاقمو پیدا کنم.. 

خودم توی دوتا سایت ثبت نام کردم و رزومه ساختم: سایت استخدام شو و سایت ای استخدام...

پیشنهاد شما دوستای عزیزم برای این مشکلم چیه؟

ترو خدا کمکم کنید:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلاممم

من به عنوان شخصی که چند ماهی هستش که با سایتهای کاریابی و استخدام کار کردم و نظرم رو میگم

۱- وب سایت جابینجا از نظر فنی خوب هستش ولی برای برنامه نویس ها

یه مشکل بزرگی که داره فقط آگهی برنامه نویسها تو این سایت جواب میده و سایر ردیف های شغلی بازدهی خیلی ضعیفی دارن

۲- سایت استخدام شو خیلی خوبه چون تمام امکاناتش رایگانه و تقریبا همه امکانات سایتهای کاریابی رو داره

۳- سایت ایران استخدام

نسبت به هزینه ای که پرداحت میکنی رزومه های خوبی میگریم

یه بخش جدید هم دارن که متونی رزومه های اماده رو ببینی

۴- وب سایت ایران تلنت

برای یه آگهی 4 میلیون پول میگیرن!

تا حالا امتحان نکردم ولی از دوستان چند نفری رو میشناسم که میگفتم رزومه های قوی براشون ارسال شده

مورد ۵ و ۶ رو الان باهاشون اشنا شدم

راستی من هم تهران هستم

سلاممم من به عنوان شخصی که چند ماهی هستش که با سایتهای کاریابی و استخدام کار کردم و نظرم رو میگم ۱ ...

سلام خیلی ممنونم ازت بهارههههههههه....

من هم توی سایت " استخدام شو " به صورت رایگان بود ثبت نام کردم و یک رزومه عالی ساختم..

و در سایت جابینجا هم یه رزومه ساختم که امیدوارم هر چه زودتر یه کاری پیدا کنم و مشگلات مالیم زودتر حل بشه

سایتهای ایران و ای استخدام رو قبلا میشناختنم..

چند تا سایت من معرفی میکنم برات :

سایت الو استخدام در زمینه‌ی اشتغال، بسیار فعال است. الو‌استخدام، سایتی برای جستجوی مشاغل است و این سایت، براساس آخرین روش‌های شغل‌یابی طراحی شده است .

امکان جستجوی عنوان شغل، جنسیت، شرح فعالیت‌ها، نام موسسه‌ی استخدامی، نوع همکاری، سطح تحصیلات و مدرک تحصیلی مناسب برای شغل استخدامی موردنظر، وجود دارد و هم چنین امکان ارسال پیام و ارتباط بین کارفرمایان و کارجویان، ازطریق این سایت، فراهم است. علاوه بر جستجو، کاربران می‌توانند با انجام تنظیماتی در سایت، فرصت‌های شغلی آتی را نیز دریافت کنند.

تصور اغلب ما از فرآیند و مراحل استخدام، فرآیندی است که یک شرکت، سازمان یا شرکت نوپاف طی آن فرایند، نیروهای جدیدی را یافته و جذب می‌کند.

باید توجه داشت که مراحل استخدام، به‌هیچ‌وجه آسان و کوتاه نیستند زیرا اگر فرآیند استخدام یک شخص، ساده می‌بود، دراینصورت همه‌ی شرکت‌ها می‌توانستند، این فرایند را به سرعت انجام دهند.

2738

سایت ایران استخدام از جملۀ وبسایت‌های فعال در زمینه‌ی استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی است. مجموعه‌ی ایران استخدام در اطلاع‌رسانی و نشر آگهی‌های استخدامی سراسر کشور، فعالیت دارد.

این سایت، در زمینه های مختلف به ارائه‌ی خدمات می‌پردازد و در کارهای خود از بیست نفر، کمک گرفته است. در این سایت سوالات استخدامی و آگهی‌های متعدد در زمینه‌ی استخدام، وجود دارد.

دسته‌بندی‌های این وبسایت، شامل: آگهی‌های مربوط به استخدام‌های ویژه، استخدام‌های برگزیده و سراسری، استخدام بانک‌ها و غیره است.

وب سایت استخدام شو

دارای طراحی مناسب و امکانات پیشرفته برای جستجوی مشاغل در میان جدیدترین آگهی‌های استخدام، بهترین و کارآمدترین وبسایت ویژه‌ی کاریابی در تهران و سایر نقاط ایران است.

در این سایت مشاغل مختلف، دسته‌بندی شده‌اند و آگهی‌های شغلی به همراه اطلاعات کامل هر یک و ذکر زمان آگهی، نمایش داده می‌شوند.

همچنین هر آگهی شغلی شامل اطلاعات: جنسیت موردنیاز برای فرد استخدامی، شرایط احراز شغل، حقوق پیشنهادی، مدرک تحصیلی، نوع همکاری، سابقه‌ی کاری مرتبط، وضعیت خدمت سربازی و توضیحات مرتبط با شغل مدنظر، ارائه شده است.

وب سایت استخدام شو دارای طراحی مناسب و امکانات پیشرفته برای جستجوی مشاغل در میان جدیدترین آگهی‌های ...

وااااااااااااااای 

من رفتم برای کار، دوکاری توی این سایت روزمه درست کردم توی دو هفته بهم پیام دادن

الان هم دارم کار میکنم

خدارو شکر حقوق هم میگرم 

خیلی از سایت - استخدام شو - راضی هستم

اگر دنبال کار میگرید حتما اونجا رزومه درست کنید زودی براتون کار پیدا میشه

سلاممم من به عنوان شخصی که چند ماهی هستش که با سایتهای کاریابی و استخدام کار کردم و نظرم رو میگم ۱ ...

من توی سایت دومی عضو شدم و روزمه درست کردم..

خدارو شکر کار پیدا کردم به تناسب تخصصی کارم.

از دوستانی هم که دونبال کار هستیند توصیه میکنم که حتما یه سری به این سایت بزنند..

سایت ایران استخدام از جملۀ وبسایت‌های فعال در زمینه‌ی استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی است. مجموعه‌ ...

ببخشید،میشه درخواست دوستیمو قبول کنید،چنتا سوال داشتم اگ راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم🌹

سایت جاب یابی امکانات خوبی برای کارجویان هم داره ، خصوصا رزومه ساز آنلاینش که خیلی حرفه ای هست و یک مقاله هم براش نوشته که برای نوشتن رزومه حرفه ای خیلی کمک میکنه

میتونید سایت جاب یابی و تو گوگل سرچ کنید و یا از لینک زیر استفاده کنید

https://jobyabi.com/

برای ثبت رزومه هم از لینک زیر استفاده کنید

ثبت رزومه

2706