2726

از ديروزه اومدم پيش مامانم دلشون برام تنگ شده بود منم همينطور

خيلى وقت بود درست نديده بودمشون ازون ورم بابام ماهى دوهفته ميره سفر ( اونايى ك ميخوان بگن پروازا لغوه پروازاى امارات لغو نيست) بعد مامان بابامم جدا از همن دو روز ميخوام پبش بابام باشم دو روز پيش مامانم اونم گفت ميگم مامانم بياد پيشم

ديشب ز زد گفت خونه خيلى سوت و كوره اصلا راحت نيستم اينجورى راحت بخوابم عادت دارم هى غر بزنى بگى چ وقت خوابه منم خنديدم انتظار داشتم بپرسه كى ميام ولى نپرسيد

گفتم مامانت اومد؟ گفت نه هنوز يكم مريضم اونم سنش بالاست گفتم نياد ( مامانش خونه نداره بين خونه پسراش ميچرخه) باز هيچى نگفتم

امروزم كلا يه بار ز زد باز ميگه خونه بى تو خيلى ساكته ولى بازم نگفت بيا خونه اصلا همش همينه خيلى بى حس

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همین که اینو گفته خودش خیلیییه ...😐😐

چرا نگفت مامانش بياد مسئله اينست

تا صبحش ك من ميخواستم برم خب حرف مريضى نبود

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

این‌ بار‌ زنگ‌ زد‌ بگو شرمندم‌ کردی‌ اینقدر‌ گفتی‌ بیا‌ خونه ‌ دلم‌ برات‌ تنگ‌ شده

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706