2726
عنوان

شیرنخوردن پسرم😩

82 بازدید | 12 پست

سلام دوستهای گلم..

امیدوارم همگی تون خوب باشین..😊

پسرم ده ماه شده و وزنش ۹ وونیم کیلو شده و شش تا دندون درآورده دوتا بپایین و چهارتا بالا ...

غذا میخوره ماشالله ..صبحانه فرنی با آرد برنج یا تخم مرغ. ناهار سوپ و شبها هم پوره سیب زمینی .

چند روز میشه شیر خودمو درست نمیخوره یک دقیقه یا دو دقیقه بیشتر نمیخوره..چکارکنم؟؟؟بنظرتون شیر نخوره چی میشه؟شیر خشک هم میدم کمی میخوره فقط.

شبها میخوره اما روزها نمیخواد😔

احساس میکنم کمی لاغره چکارکنم؟

کمک میخوام از همتون😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من دقیق از ۱۱ ماهگی تا ۱۲ ماهگی اصلاااا شیر نخورد بعد دوباره عاشق شیر شد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728
ببخشید تو ۶ ماهگی به پسرتون چی دادین ؟ منظورم سوپ و فرنی ایناااا ؟ میشه یکی بهم توضیح بده من فرنی دا ...

فرنی هم میدادم از شش ماهگی.کته هم تازگی درست میکنم. سوپ مرغ هم میدادم.پوره میوه هم از سیب و موز میدم.

سوپ رو میگی طرز تهیشووو 

عدس و جو پرک و  هویچ و شلغم با کمی جعفری و گشنیز با کمی مرغ یا گوشت گوسفند بذار بپزه یه کم نمک هم بریز در آخر هم یه کم روغن زیتون بریزر.میتونی مواد رو میکس کنی یا اگه میتونه همونجی بخوره بده نوش جان کنه.

فدات گلم مرسی لطف کردی الان تازه رفته هفت میتونم بدم اینارو

فدات گلم.خواهش میکنم.

آره عزیزم میتونی راحت بدی بهش..برای وزن گیری هم صبح ها براش شیر و جوپرک با سویق درست کن بده بخوره.باهم کمی بپز بده بخوره.