2737
2734
عنوان

اوه اوه روز مرد داره نزدیک میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 24 پست
من برا داداشم ست چرم میگیرم...بعدشم گل میگیرم میرم سرخاک بابام...اون مقدار پولی هم ک اگه بابام بود ، ...

😔عزیزم خدا رحمت کنه

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی هس حالا؟

😐🤣🤣🤣🤣

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎
2731

مگه خجالشو دارم

هیچی نخرید منم نمیخرم

گفته تا آخر ماه برات گوشی میخرم حالا اگه خرید شاید گل بدم

والا هرساله تولد و روز مردبراش سنگ تموم میذارم پرروووو شده

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
جوراب گرونه شاید سوراخ جورابشو به مناسبت روز مرد بدوزم براش

نگو تروروخداااااا😂

یه عقاب همیشه تنهاست😏پرررو ولی باادب😊یه بهمن ماهی سرتق و لجوج😍من همونیم که مامانت میگه باهاش نگرد😅
2738