2737
2734
عنوان

میزام رنگشون رفته

191 بازدید | 14 پست

سلام تازه سه ماهه عروسی کردیم سرویس چوبم رو دادیم بیرون درست کردن اومدیم ک خونمون چندجاش لکه قهوه ای داشت منم با تینر خواستم پاک کنم کلا رنگشون رفت و لکه لکه شدن رفتم رنگ گرفتم از روشون بزنم ولی بلد نیستم میشه کمک کنید بگید چطور باید رنگشون کنم ک معلوم نشن؟ چون معلومه رنگ دوباره داره زده میشه

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...
ببر بده خودشون رنگ کنن

شهر دوره چطوری ببرم اخه؟ خودشم زیادن دوتا میز عسلی ی میز بزرگ ی میز ناهار خوری باید وانت بگیرم فک کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شهر دوره چطوری ببرم اخه؟ خودشم زیادن دوتا میز عسلی ی میز بزرگ ی میز ناهار خوری باید وانت بگیرم فک کن ...

یعنی همه اینجوری شدن حالا تو شهر خودتونم بپرس شاید رنگ کنن آخه خودت رنگ کنی تا اونا خیلی فرق میکنه

یعنی همه اینجوری شدن حالا تو شهر خودتونم بپرس شاید رنگ کنن آخه خودت رنگ کنی تا اونا خیلی فرق میکنه

اره همشونو تینر زدم لکه لکه شدن شهر خودمونم پول میگیرن من نمیخام پول بدم اخه

من به چوب میزم شیشه پاک کن زدم همه رنگش ریخت تازه تمامشون از کرم زرد شدن مثلا جای رومیزی قشنگ روی م ...

چیکار کردی پس؟

شهر دوره چطوری ببرم اخه؟ خودشم زیادن دوتا میز عسلی ی میز بزرگ ی میز ناهار خوری باید وانت بگیرم فک کن ...

یعنی نمیدونستی تینر رنگ وپاک میکنه

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
2738
یعنی نمیدونستی تینر رنگ وپاک میکنه

چرا من فک کردم لکه ها پاک میشن فقط ک زد و رنگ خود میز هام پاک شدن

رومیزی یا رانر بنداز روش دیده نشه 🤔

همین فکر رو داشتم منتها چونکه خودمون دادیم درست کردن میزام اندازه هاشون از استاندارشون بزرگتره و رومیزی پیدا نمیشه رفتم پارچه خریدم بدم بدوزن ک اونم گرون درمیاد

2706