2737
2734
عنوان

خداییش راستشو بگین.میرین خرید یا ن

625 بازدید | 36 پست

همه شرکت کنین

تعداد رای : 98
نظرسنجی
ن واقعا خطرناکه کجا برم
43
43%
اره برو بابا میرم میخرم
10
10%
منتظر میمونم ببینم ویروس مهار میشه یا ن
32
32%
خریدامو قبلا انجام دادم و بیرون هم نمیرم
13
13%
نور ب قبر بروسلی بباره؛ مرحوم یه چیزی میدونست که چینی هارو چک و لقتی میکرد

برای لباس نرفتم تو این چندروز ولی برای مواد غذایی رفتم

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من در حالت عادیشم قصد نداشتم نزدیک عید برم خرید

چون نزدیک عید هم جنسا گرونه هم خیلی بنجل و اشغاله

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 

هر چی دارم از قبل رو استفاده میکنم اصلا هم بیرون نمیرم مگر در مواقع حساس فقط عقد برادرشوهرمه مجبورم برم جشنشون  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
برای لباس نرفتم تو این چندروز ولی برای مواد غذایی رفتم

پرو لباس واقعا ریسکه.مواد غذایی رو ادم مجبوره اونم حتما دستکش بپوش حتی نخی بعد اومدی خونه بشورش.لاتکس نیس اصن

2738
من نمیرم..ولی تو خیابونا دیدم همه بدون ماسک دارن خرید میکنن ومیرن ومیان..واقعا حسرت میخورم

حسرت نخور سلامتیت مهم تره

نمیرم

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
هر چی دارم از قبل رو استفاده میکنم اصلا هم بیرون نمیرم مگر در مواقع حساس فقط عقد برادرشوهرمه مجبورم ...

نرو بگو مریضم

2706