2737
2739

تو ماه ٥ باردارى هستم و دماى بدن بين ٣٦/٥ تا ٣٦/٩ منغيره همش نگرانم ميترسم احساس داغى و تب دارم ولى اصلا علائم سرماخوردگى ندارم.دماسنجم ديجيتالى هستش تو دهان خواستم ببينم اين مقدار زياده؟؟؟خيلى نگران شدم ميترسم كرو نا باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دیشب دکتر مردانی گفت خانم های باردار شکل خیلی خفیف بیماری رو میگیرن طوری که حتی ممکنه بدون علائم باشه پس موارد بهداشتی رو رعایت کنن و نگران نباشن

ضمنا شما اصلا تب نداری

2738
دیشب دکتر مردانی گفت خانم های باردار شکل خیلی خفیف بیماری رو میگیرن طوری که حتی ممکنه بدون علائم باش ...

واسه چی؟منم باردارم ازصبح دیدم ماروزده توگروه های حساس قلبم داره وایمیسته

واسه چی؟منم باردارم ازصبح دیدم ماروزده توگروه های حساس قلبم داره وایمیسته

والا نمیدونم دلیلش چیه اما گفت تو چین هرخانم بارداری گرفته خفیف بوده، حتی ختم بارداری یا سزارینم نمیدن و بدون مشکل بچه به دنیا میاد

طبیعیه ماه هشت همینه

نمیدونم والا. چند شبم تنگی نفس خیلی هفیف دارم جوری که گلوم صدا میده. همه اش میگم نکنه خدای ناکرده چیزیم بشه. چ بارداری پر استرسی داشتیم ما. اون از آنفولانزا اینم از ک رونا .خدا خودش ب نی نی هامون رحم کنه

2706