2703
2553
عنوان

بچه ها باردارا اگه دردزایمان بگیره‌.‌‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه سز اختیاری ام  ن بچه بریچه ن چیزی  میگم با این حال اگه دردم بگیره بازم سز میشم یا ن ...

حالا چه گيري دادي هي به خودت استرس بدي😅 

نترس عزيزم كار به اونجا نميرسه شما سر همون تاريخي كه دكي داده برو سزارين كن اگر خودت تاريخو بندازي عقب و دير بري ممكنه دردت بگيره و با چكاب بيمارستان مجبور به طبيعي بشي چون ميگي سز اختياري بوده

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2456
حالا چه گيري دادي هي به خودت استرس بدي😅  نترس عزيزم كار به اونجا نميرسه شما سر همون تاريخي كه ...

نگرانم 

دکترم میگه دم عید شلوغه اگه بشه بندازمت بعدش

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
2714

خانوماخواهرم 30هفتشه ازدیروزکمردردگرفته خیلی نگرانیم احتمال زایمان زودرس هس؟دکترهم گفته فقط استراحت کن.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰

من ۱۰ روزه زایمان کردم طبیعی .. اگه برمیگشتم عقب حتما سزارین انتخاب میکردم .. زایمانم وحشتناک بود بدجور بخیه خوردم هنوز نمیتونم خوب راه برم

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
خصوصیه ک سز اختیاری قبول کردن دیگه

خصوصیه شهرما جدیدن قبول نمیکنه باهزار پارتی میخوایم جور کنیم😖دوستم کیسه ابش پاره شد نصفه شب رف دولتی نگهش داشتن تادردش بگیره ولی خیلی خوش زابود سر ۲ساعت زایمان کرد بدون بخیه

نگرانم  دکترم میگه دم عید شلوغه اگه بشه بندازمت بعدش

ااا خوب بهش ميگفتي همينو 

بهش زنگ بزن بگو اگر بعدش بيافته و دردم بگيره ميخواي چكار كني

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706