2737
2734
عنوان

سينال اف و لتروزول و اچ سي جي

255 بازدید | 20 پست

من ٣٨سالمه اين ماه دكتر از روز سوم تا پنج روز روزي دوتا لتروزول تجويز كرده و از روز هشتم تا روز يازدهم روي يكي آمپول سينال اف تجويز كرده  امروز روز دوازدهم بود سونو دادم تخمدان راستم فوليكول ١٥و١٠ وتخمدان چپم فولیکول ۱۷و۱۸و۱۴ برای روز ۱۴هم امپول اچ سی جی دوتا با هم تجویز کرده  بنظر دوستان احتمال بارداریم با این فولیکول ها هست؟؟؟عوارض داره یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دقیقا سه ماه این کار هارو کردم البته من۲۴ سالمه و تخمک های۲۰‌و۱۸ و ۲۲ داشتم ولی دریغ‌!

چون بعدش فهمیدیم شوهرم مشکل داره.و یک ماهه واریکوسل رو عمل کرده.

عوارضش برا من این بود تخمدان هام خیلی تحریک میشدن و درد داشتم و بعد قطع کردن دارو ها اول دو دوره پریود با خونریزی خیلی کم داشتم و بعد دوماه پریود نشدم که با سونو فهمیدم یه کیست تخمدان بوجود اومده که با قرص دوفاستون دفع شد.ولی در کل دکتر من اول باید برای شوهرم ازمایش میداد نه اینکه به من دارو بده.

شُکــر..واسه هرچی که دادی،هر چی ندادی...شُکــر 
2738
خدا روشکر  چند دوره  سینال اف زدین؟ فولیکولهاتون چند بود؟

یک دوره همون ماه اول جواب داد۲۱و۱۸ 

حالاکه اومدی امضاموبخونی یه صلوات برای ظهوراقابفرست.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
نمیتونم ارسال کنم   یه راه دیگه برای ارسال عکس بگید

راه دیگ نیست

مگ اینکه تو واتساپ بفرسی

یا خودت مقدارشو بگو

ابنرمال

موتیلیتی

همشو بنویس

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2706