2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کانلا بستگی به مشکلت و مرکزی که میری داره

ولی حداقل ۱۵ در نظر بگیر

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738

بیمارستان دولتی کلا 3میلیون میشه ولی اگه بچه اول باشه و سن هم بالای یه عددی(دقیق نمیدونم شاید27 )  و دفترچه درمانی هم داشته باشی2میلیون تخفیف میدن فقط میشه 1 میلیون. وتعییین جنسیت هم نداره.

بیمارستان خصوصی و یا کلینیک نازایی کل هزینه هاش میشه 18 تا 20 میلیون آی وی اف معمولی ولی اگه همرآه با

تعیین جنسیت باشه 25 میلیون

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
بیمارستان دولتی ۲ نیلیوت عنل ۵۰۰ تومن فریز ۷۰۰ انتقال ۱۳۰۰ دارو هات

عزیزم داروی آی وف اف یک روز در میون یک میلیون و صد یا دویست میشه فقط 

دوهفته باید دارو استفاده بشه 

دولتی تخمک کشی چهار میلیونه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عزیزم واسه من با تمام ویزیت و سونو و آزمایش و تخمک کشی  و دارو بدون انتقال و فریز خصوصی ۲۵ میلیون شد .

دولتی ۱۵ تومن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
عزیزم داروی آی وف اف یک روز در میون یک میلیون و صد یا دویست میشه فقط  دوهفته باید دارو استفاده ...

من دارم انجام میدم

وخمک کشی فقط ۲ میلیون

داروهامم امروز اخریش بود خریدم ۱۲۰۰

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
من دارم انجام میدم وخمک کشی فقط ۲ میلیون داروهامم امروز اخریش بود خریدم ۱۲۰۰

دارو چیا میزنی 

مگه سینال اف و سینال فکت و اون یکی یادم نیس مگه اینا رو نمیزنی

2706