2726
عنوان

بچه ها شما جای من باشید چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چی فردا برم کوروش مال ؟؟؟ زنگ زدم به یکی از مغازه هاش گفت اتفاقا خلوته اگه بیایید بهتره تا شلوغی ...

کوروش مال کجاس

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2728
دزفول

خب توشهرتون که کسی نگرفته شکر خدا.هرروز سیاهدونه عسل بخور اگه تو اقدام نیستی وباردار نیستی

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
خب توشهرتون که کسی نگرفته شکر خدا.هرروز سیاهدونه عسل بخور اگه تو اقدام نیستی وباردار نیستی

سیاهدونه خوبه ؟؟ اتفاقا عسل و سیاهدونه داریم

سیاهدونه رو چجوری مصرف کنم دم بزنم یا قورت بدم یا پودر کنم؟؟

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
من که اصن عین خیالم نیس نمیدونم چرا مردم انقد میترسن. گفتن که حتی اگه مبتلابشی هم خوب میشی مثل سرماخ ...

شما خوب ميشي ولي امكان داره به آدم مريض و سالمند انتقال بدي و ايشون خوب نشه

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️
2706