2703
2553
عنوان

حاجت دارا بیایین🙃

174 بازدید | 15 پست

سلام علیکم عزیزان 💐💐💐

از اول ماه رجب ختم فوق العاده مجرب 14هزار ذکر شریف

" یا جواد الائمه ادرکنی "

بردارین

از 6 اسفند تا 15 اسفند که ولادت با سعادت امام جواد الائمه  (ع)

است تمام کنید

💐💐💐

در این ده روز ان شاءالله روز ولادتشان بهترین عیدی را  به شما عطا میفرمایند

میدانیدکه برای حاجتهای مادی و دنیوی

(شغل ... مسکن ...قرض ...ازدواج ... شفای بیمار و ....)

توسل به امام جواد الائمه  (ع) خیلی کارگشاست.و بسیار مجرب است

💐💐💐

دقت بفرمائید

ختم 14هزار یاذکر شریف

یا جواد الائمه ادرکنی "چله" نیست

بعدا سوال نپرسید

مهم نیست روزی چند مرتبه  فقط آن  تعدادش مهم است که 14هزار تا شود سعی کنید کم و زیادش نکنید ختمها رو طبق دستور خاصی که گفته شده  است انجام دهید

حتما حکمتی دارند

💐💐💐💐

ولی می توانید تقسیم کنید در این ده روز

روزی هزار و چهارصد مرتبه بگوئید

(یعنی روزی ۱۴ دور تسبیح)

تا روز ولادت با سعادت  امام جواد (ع) ختمتان تمام شود

💐💐💐

این پیام را اگر تمایل داشتید برای دوستانتان  نشر دهید شاید بسیاری از خوبان خداوند اطلاع ندارند اول ماه  رجب چه زمانی است و این ختم رو شاید خیلی از خوبان خداوند اطلاع ندارند و ندانند

💐💐💐

لازم به ذکر است این ختم بسیار مجرب است و تجربه شده است ان شاءالله که به حق میوه دل امام رضا (ع) امام جواد الائمه (ع) حاجت دلتان با حکمت خداوند یکی باشد

💐💐💐

تا دلتان شاد شود و امام جواد الائمه (ع)  روز ولادت با سعادتشان با دستان مبارکشان عیدیتان را عطا فرمایند

اگر این توفیق الهی نصیبتان شد و این ختم مجرب را انجام دادید  این  بنده حقیر و روسیاه را از دعای خیرتان محروم نفرمائیدکه بسیار محتاج دعای خیر شما هستم

💐💐💐

زیارت کربلا نصیبتان ان شاءالله

التماس دعای فرج و یا علی مدد 🙏

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

هرکی تاپیک رو خوند ،واسه امضام یه الهی امین بگه لطفا،ممنون میشم،الهی همتون حاجت روا بشین

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یعنی الان اعلام کنیم میخاییم

اعلامی نیس عزیزم،هرکی دوست داره خودش بخونه واسه خودش

انشالله خودتم حاجت روا بشی عزیزم من حتما میخونم اگه عمری باشه روز اخرشو میرم حرم امام رضا اونجا میخو ...

قربونت عزیزم،ان شالله قسمت بشه بری حرم عزیزم،اگه یادت بود واسه امضای منم دعا کن،اسم دخترم نیکاست،ممنون میشم گلم

میشه خلاصه بگین حوصله ندارم کامل بخونم .ببخشید 

😑😑😅😅

عزیزم از فردا که اول رجب هست تا روز تولد امام جواد بابد ۱4 هزار بار ذکر یا جوادالایمه ادرکنی رو بگی به نیت حاجتت.مهم نیس هرروز چه تعداد بگی  ،فقط باید تا روز تولد امام جواد ۱۴ هزاربار گفته بشه.

گرفتی چی شد یا خلاصه تربگم؟😑😅😅😘

2714
قربونت عزیزم،ان شالله قسمت بشه بری حرم عزیزم،اگه یادت بود واسه امضای منم دعا کن،اسم دخترم نیکاست،ممن ...

باشه عزیزم این دفه که رفتم حتما برا نیکا جون دعای مخصوص میکنم اگه قابل بودم یادم بود به نیت دلت و حاجتت دورکعت نماز حاجت میخونم انشالله شفا پیدا کنه

باشه عزیزم این دفه که رفتم حتما برا نیکا جون دعای مخصوص میکنم اگه قابل بودم یادم بود به نیت دلت و حا ...

ووااااای ممنون مهربووونم😭😭😭خییلی لطف میکنی عزیزم خییلییی،الهی به همه خواسته های دلت برسی عزیزم😍😍😍

2706