2737
2734
عنوان

شکمم بد بزرگ مونده

263 بازدید | 25 پست

۲ماهه سزارین کردم ولی جمع نشده

چیکار کنم

انگار ۳ماهه حاملم

لادداری دوممه و فاصلش با اولی یک سال و نیمه

حالم بهم میخوره از خودم

کم میخورم بچه اذیت میشه

باسگاهم نمیتونم بدم فقط روزی ۱ساعت میرثصم

شما بگید چ کنم

من از همین سزارین میترسم

درد طبیعی رو به جون میخرم ولی نمیتونم شکم بعد زایمانو تحمل کنم

آب کردنش کار هر کسی نیست

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه ربطی نداره دوستم شکمش تخته تخته انگار نزاییده اونم سز بود

واقعا

من اطرافیانم از دم شکم دارن 

ندیدم کسی رو شکم نداشته باشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

منم سزارین بودم موندن شکم بعد زایمان ب بدن و وزن و قد هم بستگی داره باید ۲۰روز بعد زایمان کمربند مخصوص سزارین از داروخونه بگیرین ببندید اون سفته جم می‌کنه عمم موقع زائو بودن کاچی رو تخم مرغ رو همه چیرو بدون حتی یه تیکه نون باید بخوریم من تا ۲۵روز نون نخورد ب زبونم ولی اصلا گشنمم نمیشد شیرم داشتم روغن محلی کاچی همه چی با قاشق می‌خوردم بخاطر همون شکمم هم سفت نشد عین آدم معمولی بودم روز بیستمم هرکیی میومد پیشم میگف پس کو شکمت بعد چند ماهم عین دختریم شدم کمربندمم دکترم نوشته بودا از خودم نمیگم

فرزادم دنیای من😍🥰
من از همین سزارین میترسم درد طبیعی رو به جون میخرم ولی نمیتونم شکم بعد زایمانو تحمل کنم آب کردنش ک ...

خواهر من سزارین کرد الان پسرش ۱۶ سالشه دوقلوهاشن ۷ سالشونه اما یه ذره شکم هم نداره اما دختر خالم لاغرم هست خیلی طبیعی زایمان کرد اما شکم داره خودش لاغر بعد شکم داره

عزیزم باید از روز دهم شکمتو میبستی من دوتا بچه سزارین کردم شکم ندارم از روز دهم تا بیستم با چادر بستم از روز بیستم تا سه ماهگی با شکم بند در حدی که بخیه اذیت نشه اصلا شکمم نیوفتاده حتی موقع خواب هم درنمیاوردم زنداداشم همیشه میگه منم سزارین کردم تو هم سزارین کردی

2706