2733
2734
عنوان

مدارس و دانشگاه ها تعطیل شدن.....

528 بازدید | 70 پست

ملت بلند شدن رفتن شمال. ۲۰ درصد  ورودی ها به شمال افزایش یافته. 

همچین ملت خجسته ایی داریم ما، 

خودشون رو کشتن تا بچه هاشون رو نفرستن مدرسه، 

خودجوش مدارس رو تعطیل کردن. الان هم و شمال دارن میچرخن. فردا یکیشون مریص بشه میان میگن ای دنیا آی جهان بیایید ما رو از این مسئولین بی لیاقت نجات بدید.

پ.ن. خودم هم مخالف این نظام هستم. نیاید بهم بگید ساندیس خور. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منکه امرکز رفتم خرید همه عطسه و سرفه میکنن بدون اینکه ماسک داشته باشن یا جلو دهنشونو بگیرن با این وضعیتی که دارم میبینم و مدیریت بحران قشنگی که داریم ترس برم داشته حسابی

این نیز بگذرد...                                   

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
فکر کنم علتش اینه که هنوز قضیه رو جدی نگرفتن 

آره خواهرم دیشب میگفت رفتم دکتر انقد خیابونا شلوغه مردمم برا خودشون راحت رفت و امد میکنن و همه چیم بیرون میخورن😓

این نیز بگذرد...                                   
2706