2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به دندونپزشکت داره  یه خانومه میگفت سه ساله میره و میاد استخونش رو سه بار سوراخ کردن. 

سنت کمتر باشه دردشم کمتر

بالای ۴۰ سال مثلا سختتره. 

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2738
من بالا ۴۰ هستم 😫ولی درد نداشت نترسید

شما استخونت پوکی نداشته برا همین❤

قشنگ شد؟؟؟  مصنوعی دیده نمیشه؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
شما استخونت پوکی نداشته برا همین❤ قشنگ شد؟؟؟  مصنوعی دیده نمیشه؟

😘نه اصلا مصنوعی نیست البته من ۲ تا دندون اخریم هست ولی خواهرم کنار نیشش هست طبیعیه فقط دکترتون خوب باشه و پروتزی که میسازید کوچولو نباشه چون اکثرا دیدم کوچیکتر میزارن

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
😘نه اصلا مصنوعی نیست البته من ۲ تا دندون اخریم هست ولی خواهرم کنار نیشش هست طبیعیه فقط دکترتون خوب ...

کلا چقد طول کشید؟سخت بود؟

کلا چقد طول کشید؟سخت بود؟

من دوتاش حدود ۱ و نیم ساعت البته خودشون گفتن زیاد طول کشید چون فکم کوچیک بود مته و دستگاه درست نمی رفت تو دهنم ..و بهم قرص داد یکی و گفت یکی هم وقت خواب اگه درد داشتی بخور ولی اصلا احتیاج نشد اصلا درد نداشتم..نه باور کن مثل پرکردگی معمولی بود شاید از اونم راحتتر 

من دوتاش حدود ۱ و نیم ساعت البته خودشون گفتن زیاد طول کشید چون فکم کوچیک بود مته و دستگاه درست نمی ر ...

واقعا ۱.۵ ساعت؟ اخه میگن دو سه ماه زمان میخواد. دوتا کنار هم بودن یا جدا جدا؟

واقعا ۱.۵ ساعت؟ اخه میگن دو سه ماه زمان میخواد. دوتا کنار هم بودن یا جدا جدا؟

کلی برات توضیح داده بودم نمیدونم چرا نیومد ...بله بعد از کشیدن ۳ ماه بعد باید بری اگه درست استخونسازی شده باشه اونوقت پیچ میزارن و دوباره پیچ که بعد از چند وقت سفت شد پروتز میزران