2737
2734
عنوان

ماهي قرمز امسال ممنوعه

170 بازدید | 14 پست

خانكها سلام 

لطفا اطلاعرساني كنيد 

بيشتر اين ماهي قرمزاي غيد از چين وارد كشور ميشن .

تو خود چين بازار غذاهاي دريايي و بيشتر ماعيارو ممنوع كردن تعطيل كردن

ولي اين وسط يه عده سودجوي از.خدا بخبر بازم قاچاقي اينارو وارد كشور ميكنن 

فقط نگران جيب خودشونن نه شما نه عيد..

پيج دكتراي معروف تو اينستاگرام اطلاعرساني كردن

لطفا نخريد 

بچه اتونم هرچي جيغ و داد.كردن لطفا صبور باشيد و ارومشون كنيد 

بذاريد بمونهرو دستشون 

با سلامتيتون بازي نكنيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب ک تی وی گفت نه اینا ناقل نیستن

البته من چندساله ک نمیخرم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
دیشب ک تی وی گفت نه اینا ناقل نیستن البته من چندساله ک نمیخرم 

تی وی  مگه جون ادما براش مهم  

اگر مهم  بود  ی ماهه این ویروس لعنتی اومده  اطلاع رسانی میکرد مردم بدبخت ب این روز نمی افتادن

پروازا  لعو میکرد  ب خاطر انتخابات و راهپیمایی  جون مردم و ب مخاطره نمینداخت ‌‌....

هرچی تی وی  بگه  دقیقا  باید ازش ترسید

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
دیشب ک تی وی گفت نه اینا ناقل نیستن البته من چندساله ک نمیخرم 

تي وي هيلي اخبار بزرگترو  پنهون كرده،حداقل راستشو نگفته..

موصوعي رو دقت كردين؟؟؟تا روز قبل انتهابات اخبار  كرونا كمتر بود از فرداي انتخابات داغه داغ شده 

2738
من این خبرو تو چند گروه تلگرام فرستادم‌....یکیشون پیام داد نه بابا شایعه اس بخرین..بقیه هم طرفداری ک ...

بدبختی مااین ی عده جاهلن  و سرخوش و عده ی  دیگه  پاسوز اون  عده ی  کم فکر میشن واقعااا  خداااا   از کجابکشیم اخه

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
تی وی  مگه جون ادما براش مهم   اگر مهم  بود  ی ماهه این ویروس لعنتی اومده   ...

بحثی ندارم. 

اما میتونین مقاله هم بخونین خارجی. 

حیوون زنده ناقل نیست تا جایی ک دیدم. 

هیچ تبلیغی هم ندارم ک بخرن. چون خودم کلا متنفرم از ماهی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من این خبرو تو چند گروه تلگرام فرستادم‌....یکیشون پیام داد نه بابا شایعه اس بخرین..بقیه هم طرفداری ک ...

ولی شماکارت و انجام  بده  دوستم

کاش  خشک و تر  باهم  نمیسوختن  والا ک  هرکس  خودش میدونست   چقدر حرص و جوش بخوریم

بحثی ندارم.  اما میتونین مقاله هم بخونین خارجی.  حیوون زنده ناقل نیست تا جایی ک دیدم.&nb ...

شمارو نمیگم  عزیزم   ب شماچی میرسه اخه .... کلا میگم

راست و دروغشو نمیدونم ولی میگفت اصلا از چین وارد نکردیم 

بيشترش از.چين مياد 

چون ارزونتره نسبت به خود ايران 

تو همه چي اينحوريه 

من توليدكننده هستم خبر دارم  تو همه زمينه ها نميدونم چكار ميكنن حتي  يك پنجم كالاهاي ايراني براشون قيمت ميافته 

واسه همين هميشه قاچاقچيا چين براشون بهشته  

بحثی ندارم.  اما میتونین مقاله هم بخونین خارجی.  حیوون زنده ناقل نیست تا جایی ک دیدم.&nb ...

بله منم يجا خوندم حيوون زنده ناقل نيس ولي اگه دقت كنيد حتي تو زمينه هاي علمي دكترها نظر متفاوتي دارن 

يسريا ميگن امكانش نيس 

يسريام ميگن احتمالش هست 

بلاخره مهم اينه ما پيشگيري كنيم 

2706