2410
2553

سلام..

بچه هاازالان تاهفته ی ۴۰چندتاسونووازنایش بایدبدم دیگه؟اصلاچیزی هست؟دکتربهم گفت هفته اول اسفندبیافردامیرم پیشش

امروزبیرون بودم‌دقیقاگودی کمرم به شدددددت دردمیکنه...ممکنه واسه زایمان باشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
فکرنکنم آزمایش بخواد.من آخرین سونوگرافیم هفته36بود،هفته39هم زایمان کردم

بسلامتی عزیزم

بعدمعاینه نمیدونیدکی انجام‌میدن؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من امروز37م تموم شد دکترم گف ی سونو دیگ دارم ک هفته بعد انجام میده... من سونو قبلیم 32هفته بود از فضولی دارم میمیرم ک بدونم وزنش الان چنده.. کمردرد طبیعیه منم دارم مخصوصا راه میرم کمرم میسوزه😭

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2720
من امروز37م تموم شد دکترم گف ی سونو دیگ دارم ک هفته بعد انجام میده... من سونو قبلیم 32هفته بود از فض ...

منم دارم خل میشم بدونم وزنش چقد شده😥

چقد بود هفته ۳۲؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

دکتر من که گفته دیگه سونو نمیده...

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

تو سونو آخری تخمین میزنن کی زایمان میکنی و اینکه تخمینشون دقیقه؟ 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2714
من امروز37م تموم شد دکترم گف ی سونو دیگ دارم ک هفته بعد انجام میده... من سونو قبلیم 32هفته بود از فض ...

عزیزم بسلامتی انشالله..پس طبیعیه..

پس منم سونوی ۳۸هفته دارم دیگه

منم خیلی دوست دارم وزنشوبدونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسلامتی عزیزم بعدمعاینه نمیدونیدکی انجام‌میدن؟

من هفته ۳۶رفتم گفت معاینه فعلا زوده به خونریزی میوفتی 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
بسلامتی عزیزم بعدمعاینه نمیدونیدکی انجام‌میدن؟

سلامت باشی گلم.بستگی به دکترت داره.من هفته37خودم زورشدم معاینم کنه ولی خوددکترم میگفت هفته38به بعد معاینه میکنه.امادوستم  پیش یه دکتر دیگه هفته36معاینش کرد

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید

عزیزم ی سوال.. شما 39هفته با معاینه دکتر دردت شرو شد؟یا در حالت عادی دردت گرف؟ 

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
دکتر من که گفته دیگه سونو نمیده...

ا‌چه خوب..

من اخرین سونو۳۲هفته رفتم.وزنشو۲۱۵۰زد..یعنی الان بیشترشده؟اخه من کلاسه کیلواضافه کردم که الان بازهمون سه کیلوام کم کردم😓

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامت باشی گلم.بستگی به دکترت داره.من هفته37خودم زورشدم معاینم کنه ولی خوددکترم میگفت هفته38به بعد م ...

اخی بسلامتی ان شالله..

ممنونم گلم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706