2737
2734
عنوان

حس ششمی خیلی قوی کی هست بیا

152 بازدید | 33 پست

لطفامسخره نکنین اعتقادندارین برین والکی وبه شوخی هم جواب ندین .

اون اقایی که دوسش دارم درموردمن چه فکری میکنه؟ احساسش چیه؟ ازدواج میکنم باهاش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نسبتـ بهت بی علاقـ ه نیست اما یه سدی وجود داره ، اگر از بین بره تا ازدواج پیش میرهـ 

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
2728
حس ششمی عزیز اگه اومدی به منم بگو کاری که می‌خوام بکنم موفق میشم

بـ ه نذری در کنار کارتـ بکن ، موفق میشی اما دقیق تر هم باش.

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

میشه لطفابه منم بگین؟بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟رفتارخونوادش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2738
لطفابه منم بگین حس اونی که توذهنمه؛ومیخوامش؛ به من چیه؟باهاش؛ ازدواج میکنم؟

حس خوب و علاقـ ه مندی بهت داره.توی ذهنش داره بالا پایین میکنـ ه ، امکان امتحان کردنتـ زیادهـ . از احساست بی خبـر نیست.

اما مورد بهتر هم میاد

ببخشيد منم بگيد لطفا من يه مدني از لحاظ روحي و اعصاب بهم ريختم دارم قرص گياهي مصرف ميكنم مثل سابق خوب خوب ميشم ؟اگه بله چن وقت ديگه ممنونم ازت

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين
تاازدواج یعنی باهاش ازدواج میکنم؟

اگر اون سد از بین برهـ آره ، تصمیم گیرنده خودت هستی عزیزمـ چون احساس آدم در طی زمان تغییر میکنه

یعنی باهاش؛ ازدواج نمیکنم؟

اگه انتخابش کنی ازدواج میکنی ، اما مورد بهتر هم تا موقعی که بخواد شرایط ازدواج مهیا شه میاد

اگه انتخابش کنی ازدواج میکنی ، اما مورد بهتر هم تا موقعی که بخواد شرایط ازدواج مهیا شه میاد

منم بگيد تو رو خدا بالا سوال كردم

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين
لطفابه منم بگین حس اونی که توذهنمه؛ومیخوامش؛ به من چیه؟باهاش؛ ازدواج میکنم؟

من وتو تو همه تایپک های حس ششم هستیم خخخخخخ

ميشه براي خوشبخت شدنم يه صلوات بفرستين🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2706