2726

دودلم

ترم اولم هنوز ولی احساس میکنم تلاشمو نکردم سال قبل

اگر میخوندم میتونستم‌پزشکی دولتی بیارم دچار بیماری شدم که دارو مصرف میکردم الان بیماریم درمان شده داروهامو قطع کردم

بشینم دوباره بخونم؟

لطفا کمک

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

نه بابا حال داریا نکن 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بابا حال داریا نکن 

یه بخش از وجودم همینو میگه به همین دلیل دودلم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اگه میاری بشین بخون

فقط حواست باشه همین پرستاریم از دست ندی تو کنکور خیلیا دنبال همین پرسناریم هستن 

اگه شرایطشو داری چرا که نه

یکم سخته با وجود درسا پس باید مطمن بشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترمی چقدرشهریه میدی

تقریبا ۵ با متغییر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میاری بشین بخون فقط حواست باشه همین پرستاریم از دست ندی تو کنکور خیلیا دنبال همین پرسناریم هستن ...

انصراف ک نمیدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من دولتیشم

ترم۷ اون فیدبک هایی که من از پزشکی گرفتم اگه بتونی قبول شی هم باید علاقه بسیار و جهاد فراوان کنی بعد ۶_۷سالم جیگرت درمیآد حقوقتم نهایت دیگه خیلی خیلی با ارفاق یه تومن از پرستار با ۴ سال سابقه کار بیشتره

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

اگه شرایطشو داری بشین بخون شاید چندسال دیگه پشیمون شی که چرا همون موقع به حرف دلت گوش ندادی و یه بار دیگه شانس خودتو امتحان نکردی... ولی انصراف نده اصلا بالاخره تا سال دیگه آدم نمیدونه چی پیش میاد شاید به احتمال یه درصد قبول نشدی و دوباره خواستی همین پرستاری رو ادامه بدی

من دولتیشم ترم۷ اون فیدبک هایی که من از پزشکی گرفتم اگه بتونی قبول شی هم باید علاقه بسیار و جهاد فر ...

یه ازمونیم هست از پرستاری به پزشکی که بعد لیسانسه

باخودم میگم اولم برم تو محیط کار ببینم طاقت و توانشو دارم بعد گرفتن لیسانس برم اون ازمونو بدم یا دوباره سراسری شرکت کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه شرایطشو داری بشین بخون شاید چندسال دیگه پشیمون شی که چرا همون موقع به حرف دلت گوش ندادی و یه بار ...

نه انصراف نمیدم کاش یکی بود میتونست راهنماییم کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه ازمونیم هست از پرستاری به پزشکی که بعد لیسانسه باخودم میگم اولم برم تو محیط کار ببینم طاقت و توا ...

ترم یک کاراموزی ندارین شما نه؟

حالا کاراموزی هاتون شروع بشه...برین بیمارستان....بفهمین پرستاری چیه....بازم امیدوارم تو دلتم به انتخابت خرده نگیری  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2706