2726

من۳ ماهه عروسی کردم  جدیدا کار شوهرم ۲۴.۲۴ شده ینی ۲۴ ساعت خونس ۲۴ ساعت سرکار.شوهرم نمیزاره خونه بمونم و باید برم خونه مادرشوهرم ک تو یه محلیم.من اونجا راحت نیسم و واقعا عصبی میشم.چطوری قانعش کنم ک خونه بمونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوایل شبها یکی بیاد پیشت بعد کم کم می بینه سخته منصرف می شه 

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

برو کلاس زبان ثبت نام کن

بعد سر درس خوندن بمون خونه ،

بگو تمرکزم به هم میریزه

مستقیم نگو نمیرم

بگو فعلا دارم درس میخونم تموم کنم میرم، بعدش طولش بده بگو طول کشید میخوام حالا دوش بگیرم بخوابم. 

مثال بود

اینطوری بهانه بتراش خودت میدونی

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

منم شوهرم شیفته،

چه اونموقع که تازه عروس بودم همش تنها بودم تو خونه‌

چه حالا که دوتا بچه دارم.

تازه بهش میگفتم اینقدر حال میده کل تخت مال خودم تنهاست 🤣🤣🤣

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

عزیزم نگرانته . چون وقتی تنها باشی تو خونه خدایی نکرده اتفاقی برات بیوفته شاید هیچکس نتونه ب دادت برسه . از نگرانی زیادش اینجوری میگه

من خودم اوایل ازدواجم شوهرم ۶ یا ۷ صبح میرفت ۲ نصفه شب برمیگشت . همیشه هم میگفت برو خونه مامانت . ولی ی بار کار خونه رو بهونه کردم نرفتم بنده خدا هر نیم ساعت یکبار زنگ میزد چون راهش نزدیک هم نبود

دلم میخاد شبا خونه خودم باشم ولی نمیفهمه

میگم ک از نگرانیه زیاده . بشین باهاش اروم صحبت کن دعوا و جاروجنجال هم راه ننداز . بگو حداقل یک شب خونه خودمون باشم بقیه هفته رو برم خونه مادرت بعد کم کم ب مرور بیشتر بمون خونه خودت تا براش عادی بشه

2706