2726

😐نزار بره ای بابا تعطیل کنید زندگیاتونو تا عید خب

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خونه مادرشوهرم اونجاست جمعه نرفتیم سر بزنیم حالا مامانش از چشم من داره میبینه درک نمیکنه به خاطر سلامتی پسرخودشم هست

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
من خونه مادرشوهرم اونجاست جمعه نرفتیم سر بزنیم حالا مامانش از چشم من داره میبینه درک نمیکنه به خاطر ...

اره والا اصلا درك ندارن ما هم اين هفته نرفتيم خونشون ناراحت شدن اخه اونا همشون ميرن سر كار بچم درخطره نميتونم ريسك كنم

خیابونا به نسبت قبل خلوت بود من با ماشین رفتم‌فقط نون گرفتم و اومدم‌با تمام‌تجهیزات.خودشون رعایت کنن همه چیو از وسایل ‌کسی  استفاده نکنند خودکار هر چیزی که کس دیگری  از آن استفاده و لمس کرده باشد

خیابونا به نسبت قبل خلوت بود من با ماشین رفتم‌فقط نون گرفتم و اومدم‌با تمام‌تجهیزات.خودشون رعایت کنن ...

مگه ما ايرانيا رعايت بلديم اصلا!!

كسي كه ماسك ميزنه و رعايت ميكنه مسخره ميكنن

ممنون عزيزم

خواهش میکنم تو این وضعیت لازم نیست به این فکر کنین که فلانی از فلان موضوع ناراحت شده و خودتون رو مشغول این مسائل حاشیه و بی اهمیت کنید خودتون مسائل ایمنی رو رعایت کنین و در خانه بمونین

2706