2726

نمیگم زندگیم همش بد بوده ولی برا عقد و عروسی خاطره دلنشینی  ندارم جز اینکه هیچ چیزی طبق میل نبود البته هیچ چیز که نمیشه گفت نود درصد

البته چرا فقط یادمه چقدر منتظر بودم و مشتاق تا شوهرم بیاد دم در ارایشگاه دنبالم اومدنش خیلی شیرین بود

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خاطره قشنگ که ندارم

ولی خب یبار مثلا یکی از همکارام بصورت خودجوش و یهویی اومد خواستگاری

منم خونه نبودم

رسیدم خونه یهو دیدم اینا با فامیل و گل و تشریفات و فلان نشستن تو خونه ما😐

یهو برگشتم گفتم محمود تو اینجا چیکا میکنی

الان مگه نباید سر ساختمون باشی؟

و باور کن نمیدونستم چرا اینا اومدن خونه ما

دوهزاریم نمی افتاد

رفتم نشستم کنار محمود بودجه و فلانو دادم دستش گفتم ببینم چیکا میکنیا

دیدم یه ذره همه تعجب کردن ولی به روی خودم نیاوردم

بعد که رفتن گفتم بابا اینا چرا چرا اینجوری بودن

گفت هیچی اومده بودن خواستگاری  

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

شب عروسیم به همه تبریک گفتم!😐هر کس میومد جلو قبل اینکه بگه مبارک باشه من میگفتم مبارک باشه😑بعد برا شوهرم تعریف کردم خندید گفت منم تو مردونه از هولم به همه تبریک گفتم!موقع رقصم شوهرم پاش گیر کرد به دامنم خورد زمین!خودمم از پله های تالار افتادم شوهرم گرفتم😂بیشتر خاطرات بامزمون یادم بود الان

شب عروسیم به همه تبریک گفتم!😐هر کس میومد جلو قبل اینکه بگه مبارک باشه من میگفتم مبارک باشه😑بعد برا ...

خیلی دیگه ذوق داشتین هر دوتون 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من ک برا عروس کشون پسر عموم نبودم اما از مهمونا شنیدم ک وقتی عروس و دوماد بردن خونه خودشون دوماد میخواسته برقصه فضا واسه رقص کم بوده هول میشه با پشت سر برمیگرده برو خانوما 

😐

خیلی دیگه ذوق داشتین هر دوتون 

تازه به هرکس تبریک میگفتم کلی خودمو سرزنش میکردم که چرا چرت و پرت میگم،به خودم قول میدادم برای نفر بعد بیشتر حواسمو جمع کنم ولی باز تا نفر بعد میومد میگفت سلام میگفتم سلام خوبین؟مبارک باشه😐😑اصلا نمیدونم چم بود؟😂😂😂

فقط تو نخ کار بودیااااااااا 😂

باور کن نمیدونستم چرا اومده خونمون

حتی به ذهنمم خطور نمیکرد

بابا ببعی، این که هر روز سر کار تو رو میبینه

چرا باید با فامیلش بیاد خونتون؟

بعد خب ما خیلی ساله همکاریم همو به اسم صدا میکنیم

من خیلی خودمونی رفتم نشستم کنارش

تهشم یدونه زدم تو بازوش گفتم ببینم چیکا میکنیا🙄

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2706