2733
2739

به نظر من که خیلی بی معنی است 

من و دوست صمیمی ام قبلا مثل هم فکر میکردیم تا یک اتفاقات باورها وجهت منو تغییر داد

ولی دوستم خیلی با بعضی چیزها لجه که به نظر من مشکلی ندارم ولی احساس میکنم دوستم باهام بد شده🤔همش میخواد روی افکارم کار کنه !!!

آخه تو دانشگاه همو دیدیم یک نگاه بدی بهم کرد بعدهم گفت چه تیپی زدی؟!و....وقتی هم گفتم بازاریاب شدم کلی حالتش عوض شد ومجرد بودنم یکجوری زد تو سرم 😐😐

حالا به نظرتون برای مسائل سیاسی یا حسادته؟؟چون یکبار بهم گفت کاش من جای تو بودم

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

به هر دلیلی هست ازش دوری کن کسی که فهمش اندازه بز باشه میتونه مجردی رو یه طعنه بدونه 😌

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه مثل هم فکر نمیکنین رابطه تون رو ادامه ندید

مگه ادم سیاسی ام 

ولی نمی دونم چرا از عالم وادم میناله!!همش هم میگه این مملکت تا پارتی نداشته باشی چیزی نمیشه!

با این که میدونه من بددن پارتی شغل خوبی دارم

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

بله

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
مگه ادم سیاسی ام  ولی نمی دونم چرا از عالم وادم میناله!!همش هم میگه این مملکت تا پارتی نداشته ...

ولی خوب حرفش در اکثر موارد راسته

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

من یه دوست مذهبی دارم   که بار ها سر مسائل مختلف با هم ساعت ها صحبت کردیم  اما هرگز باهم قهر نکردیم   چون هدفمون قانع کردن اون یکی که حتما شبیه ما بشه نیست   یا هدفمون دعوا نیست 

فقط دلایل همو میشنویم    تا حالا هم بعد چندین سال باهم به مشکا نخوردیم تازه همو هم دوست داریم 

به نظرم درسته که تا حدودی باید با کسی دوست شد که شبیه خودتون فکر کنه  امااااا اگه اینجور هم نبود   باید یاد بگیریم بدون توجه به بعضی چیزا ها با تفاوت های فکری هم کنار بیایم  و ادما رو همونجور که هستن دوست داشته باشیم 

در غیر این صورت  چرا با کسی که هیچ جوره قبولش نداریم دوست باشیم و هم اعصاب اونو به هم بریزیم هم خودمونو  وقتی دائم سرش تو زندگی ماست  یا سر ما تو زندگی اونه ... 

دوست هم مهمه  اما شریک زندگی نیست که خیلی لازم باشه هم فکر و هم نظر باشیم   کافیه دلمون یکی باشه و از وقت گذروندن کنار هم لذت ببریم ( البته تا وقتی که به هم اسیب نزنیم و کار غیر عقلانی نکنیم که زندگی اون یکی رو تحت تاثیر قرار بده ) 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

دقیقا منم ی دوست دارم ک 8 ساله باهمیم الن فاز پاکدامنی ورداشته بم میگه کم ارایش کن یا وهاتو بنداز تو و اینا درحالیکه اون از اول چادری بود و من همینجوری النم بعد 8 سال نمیتونم تحملش کم بهش گفتم یا تو مسایل شخصی من دخالت نکن یا واقن نمیتونم دیگ باهات باشم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2706