2726

سلام پسرم خورده زمین دندونش شکسته الان دیدم وسط دندونش حالت گوشت اضافس الان عکس میذارم کسی سر در میاره

خدایا شکرت

شما نمیدونسی همون لحظه که بچه دندونش مبشکنه دندونو باید یا بذاری تو دهانش یا بذاری تو شیر کم چرب و سریع بری دندانپزشک؟؟؟؟؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما نمیدونسی همون لحظه که بچه دندونش مبشکنه دندونو باید یا بذاری تو دهانش یا بذاری تو شیر کم چرب و س ...

منم الان از شما شنیدم .چرا؟

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
شما نمیدونسی همون لحظه که بچه دندونش مبشکنه دندونو باید یا بذاری تو دهانش یا بذاری تو شیر کم چرب و س ...

این شکسته ،فقط وقتی از ریشه دربیاد باید بذاری تو شیر وگرنه دندون شکسته رو فقط روکش میکنن

برید دندونپزشک قبل اینکه ضایعه بدتر بشه

ممکنه بخاطر اینکارتون فرزندتون هیچوقت دندون دائمی درستی درنیاره

چقد بیخیالید واقعا

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

شما از کجا میدونی نبردم؟ دندونش خراب بود به خاطر شیر شب پوسیده شده بود تو شهرمونم متخصص کودک نیست گفت من کاری نمی تونم بکنم

خدایا شکرت
شما از کجا میدونی نبردم؟ دندونش خراب بود به خاطر شیر شب پوسیده شده بود تو شهرمونم متخصص کودک نیست گف ...

برو دنبال ی متخصص اطفال

این دندون سریع یا باید عصب کشی بشه یا کشیده

برید دندونپزشک قبل اینکه ضایعه بدتر بشه ممکنه بخاطر اینکارتون فرزندتون هیچوقت دندون دائمی درستی درن ...

شما منو میشناسی که میگی بیخیالم؟ من به خاطر شکستن دندون بچم اونقدر گریه کردم خواهرم تصویری زنگ زد قیافه منو دید ترسید مامانم اینا همشون پاشدن اومدن خونه ما

شما که راهنمایی نمیکنی ادای دایه دلسوز تر از مادر در نیار دوست عزیز

خدایا شکرت
آره دندون عقلم شکسته و از کنارش گوشت اضافه آورده که خیلی دردناکه

الهی بمیرم پس پسرمم داره درد میکشه 😢😢😢

کاریش میشه کرد من برم یه شهر دیگه که دندونپزشک متخصص اطفال داره؟؟؟

خدایا شکرت
2706