2733
2734
عنوان

واقعانکه

155 بازدید | 12 پست

دیکه خیلیییی شوروشودراوردین بابا

طرف تایپیک مانتومیزنه

سفرمیزنه هفت سین میزنه خرید میزنه هرکوفتی که بزنه هعی میان میکن نکن نخر نرو نیااا....که ویروووس میگیری ممنون از این که به فکر هموطنتون هستین اما اون طرفی که تایپیک هم میزنه خودش همه چی رو میدونه نیاز نیست که اینقدرتو ذوقش بزنید و انرژی منفی بدید نظری دارید بدید نداریدبرید بیرون بیخیال شید بابا

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب راست میگن میدونی اون خریدا چقدر دست خورده اگه یه دست آلوده خورده باشه طرف با همه خانواده اش الوده میشه بقیه اطافیانش هم آلوده میشه دم عید باید بستری بشه خوب میشه؟

آخرین امیدم صلواتهای شماست میشه برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه صلوات بفرستید  🙏
2728

بعد شما خبرها رو از مجازی بخونید به تی وی اعتماد نکنید اوضاع بحرانیه درواقع فاجعه تو راهه

آخرین امیدم صلواتهای شماست میشه برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه صلوات بفرستید  🙏
همه هم عاشق فاز منفی....

بخدا روحیه ادم گرفته میشه ....

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱

کسی که میگه در واقع نگران استارتر نیست!نگران خودشه!!!

(چون همه ممکنه ناقل باشن و بهتره تو جامعه در موارد غیرضروری حضور پیدا نکن)

سفر نوروزی،رفتن در جاهای شلوغ بخاطر کارهای غیرضروری در این شرایط اشتباست و بنظر من،بقیه وظیفه اجتماعی دارن که تذکر بدن!

بخاطر ذوق یکنفر نباید یک کشور دچار بحران بشه

(نظر منه البته)

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
خوب راست میگن میدونی اون خریدا چقدر دست خورده اگه یه دست آلوده خورده باشه طرف با همه خانواده اش الود ...

نه عزیزم خوب نیست اما گل من کسی که میاد نی نی سایت یعنی به اینترنت دسترسی داره به مسائل روز اگاهه

نیازنیست هعی کوفتش کنیم خریدشووو

2738
کسی که میگه در واقع نگران استارتر نیست!نگران خودشه!!! (چون همه ممکنه ناقل باشن و بهتره تو جامعه در ...

حرف شما درست اما اگر کسی خواسته باشه که مراعات کنه بدون تذکر دیکران رعایت میکنه چون مسلما جون خودش و‌واجب تراز بقیه میدونه اما کسی که نمیخواد مراعات کنه هرچی اطرافیان بکن بازم توفیری به حالش نداره

فقط ایجاد رعب ووحشت تو دل بقیه میکنه

چرا با گریه ساندویچ میخوری عزیزم ؟    

چون خوشمزس ذوق مرگ شدم😢 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
وااای چه بااحساس و شکمو عزیزم ...      

😍😍❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم