2726
عنوان

سلام خانما اگ شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6850 بازدید | 201 پست
ما ی بار رفته بودیم مسافرت با خواهرم بعد دوتا اتاق بود شوهرم خواست و منم گفتم باشه ولی حتی صدا از دی ...

من خونه مادر شوهرم که میریم شوهرم رابطه مخواد من سعی می کنم سر صدا نکنم . الان واقعا شک کردم . وای اگه صدام رفته باشه ابروم رفته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم خواهرتو بیار نینی سایت بعد بیارش اینجا خودش بخونه خجالت بکشه یا گوشیتو بزار همینجا ببینه

هًٍٰٖــسًٍٰٖـتًٍــــمًٍ وًٍلًٍـــــــےًٍ خًٍــــــــــــسًٍتــًٍمًٍ♥→∞
2728
خب چرا وقتی میومدن خونت ب شوهرت نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟

چونکه خواهرشوهرم میگفت خجالت میکشم نگو

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
میشه الان بهش پیام بدی مودبانه ازش خواهش کنی رعایت کنه . جواب اونم به ما بگی ؟واقعا کنجکاو شدم جواب ...

چی بنویسم. بنویسم  میشه ک یکم صبر کنید ما بخوابیم بعدد گارتونو شروع کنید من و شوهرم بیدار بودیم دیشب شب های قبل

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
من خونه مادر شوهرم که میریم شوهرم رابطه مخواد من سعی می کنم سر صدا نکنم . الان واقعا شک کردم . وای ا ...

ن ببین آدم خودش میفهمه ب نظرم خوب من تو مسافرت ک شوهرم میخواد بعضی وقتا اگ کوچیکترین صدایی بکنم شوهرم تذکر میده 

چی بنویسم. بنویسم  میشه ک یکم صبر کنید ما بخوابیم بعدد گارتونو شروع کنید من و شوهرم بیدار بودیم ...

بنظرم رو در رو با لبخند بهش بگو فلانی جان شب ها ک رابطه دارین صداتون میاد و داداشت ناراحت میشه گفته بهت بگم 

حتما بگی داداشت گفته ک دشمن خودت نشه

فمینیست هستم
2706