2733
2734

قرار بود جمعه بریم کیش ، زنگ زدم کنسل کردم . حدود ۱ میلیون و نیم هم ضرر کردم . اما بخاطر کرنا کنسل کردم خیلی دلم سوخت

عزيزم سلامتيت از همه چيز مهمتره

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چاره چیه عزیزم

فدای سرت

ایشالا شرایط اوکی میشه و یه مسافرت خوب میرید

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2728
2738
خیلی دلم میخواست برم انقدر خوشحال بودم

خدا ادماي مثل شما رو زياد كنه

انقدر كه فهميده هستين

والا تو همين ني ني سايت خانوما از خريد عيدشونم نميگدرن

بهشون بگي نرو برميخوره بهشون😐

ميگن ما رعايت ميكنيم😐

ما بعد از سه سال مشکلات مالی و کاری می‌خواستیم بریم نشد ولی اشکال نداره همه سالم باشند خوب باشند بعد ...

انشالله

مجبوریم هممون دست به دست هم بدیم تا هیچ کس عزیزشو از دست نده

خیلی دلم میخواست برم انقدر خوشحال بودم

کارت درست بوده تصمیم عافلانه ای گرفتی بمون خونه پشبمون نمیشی نه مثل اون احمقایی ک پاشدن دارن میان شمال ما به کجا پناه ببربم از از شره ادمهای بی عقل

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
خدا ادماي مثل شما رو زياد كنه انقدر كه فهميده هستين والا تو همين ني ني سايت خانوما از خريد عيدشونم ...

ممنون عزیزم منم با خودم فکرکردم بزار حداقل منم تونسته باشم یه قدمی بردارم

انشالله همه رعایت کنند

انشالله مجبوریم هممون دست به دست هم بدیم تا هیچ کس عزیزشو از دست نده  

دقیقا بهترین کاره همه عزیزخانواده شون هستن باید مراقب همه باشیم تا از این بحران به سلامتی عبور کنیم

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706